Deutz-Fahr

Gde pušta? Ako je na semeringu to možeš sam da rešiš. Ako je negde na spojevima pumpe i to možeš sam da rešiš. Čuvaj tu (pretopostavljam da je originalna) dok možeš jer ove nove su od kikirikija. A originalne izuvaju sa cenom.
 
Pozdrav, znali možda netko koje ulje ide u hidrauliku na kombajnu Fahr M 750. I meni je počeo puštati hidraol na priručnici između pumpe i crijeva. Je li netko možda skidao pprirubnice s ona četiri šerafa, kakva brtva je između?
 
Da li ko radi reparaciju sita ili zna gde "povoljno " kupit novo, jel Sigma jedina po tom pitanju?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ima li tko knjigu rezervnih dijelova za 3610 ?
Usput i jedno pitanje !

Curi ulje iz reduktora za pogon spirale cijevi za pražnjenje bunkera, i curi kod zubčanika. Skinut zubčanik misleći da je semering stradao, kad ono uopće nema semeringa.
Da li tu uopće ide semering i ako ne, na koji način zaustaviti kapanje ulja ?

Hvala
 
Citam u uputstvu za df 3580 da u hidro pogon ide 18 l ulja ali nigde nisam nasao gde se pusta


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, znali možda netko koje ulje ide u hidrauliku na kombajnu Fahr M 750. I meni je počeo puštati hidraol na priručnici između pumpe i crijeva. Je li netko možda skidao pprirubnice s ona četiri šerafa, kakva brtva je između?
Vjerivatno obicno hidraulucno 46 ,ako sluzi samo za hidrauliku , i ne ide u kocnice ,mjenjac itd , a vjerovatno neide. Neka kaze jos neko..
 
Dole na hidromotoru ima imbus vijak za ispuštanje,kod sebe na 3610 sam tako ispuštao,mora se skinuti zaštitni lim ispod mjenjača i hodromotora

Imal ko sliku da mi pokaze gde se onda ispusta ulje
9d6fab5a6c74bfedbb4e752b8e3865bc.jpg

Da li mozda nije ovaj šraf za ispustanje ulja


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh