Deutz-Fahr

Danas sam video jednog fara M-88 iz 1963. kosa 3m. bubanj 100cm. 4 slamotresa sa metalnim lezajevima motor dajc vazdusar oko 60 ks.Sabirna i ladja se vade zajedno.Pogon ladje sa drvenim oklagijama.Za to godiste kombajn solidno izgleda ,vrlo malo korozije.
 
evo mog DF spremnog za suncokret

P1010045.jpg


P1010046.jpg
[/quote]
 
jel to dupli prsti zahtjevaju da jedan lim bude uzi a jedan siri ili je nesto drugo u pitanju i jesil ih ti pravio ili negdje uzeo gotovo
 
tako su original tepsije ali mislim da je fora u razmaku uski i široki su jedan red , ovo je sad za 5 redi i ima još lufta
 
Ljudi koliko se krecu Deutz kombaju 90g kose od 4,2-4,5m (zito) i sa ostalim komplet hederima?
 
Shale je napisao(la):
Ljudi koliko se krecu Deutz kombaju 90g kose od 4,2-4,5m (zito) i sa ostalim komplet hederima?
Krecu se ako dobro znam oko 20..................................................km/h :haha: :haha:
 
mityoo je napisao(la):
Shale je napisao(la):
Ljudi koliko se krecu Deutz kombaju 90g kose od 4,2-4,5m (zito) i sa ostalim komplet hederima?
Krecu se ako dobro znam oko 20..................................................km/h :haha: :haha:

A nemoze brze da ide? ::namigivanje::

mladen je napisao(la):
Shale je napisao(la):
Ljudi koliko se krecu Deutz kombaju 90g kose od 4,2-4,5m (zito) i sa ostalim komplet hederima?
od 30000 eura pa nadalje zavisno sta sve trazis

Pa da je u solidnom stanju da nemoram da nesto skidam sa njega svaka dva dana zato sto crkne (kao na zmaj)?
 
Mozda cu i to da uradim. A sad ozbiljno sta znas o takvim dajicima kakav bi mi odgovarao?
 
evo jedan član me je zamolio da mu pošaljem slike iz kabine od kombajna pa eto da ih podjelim sa vama

SDC11802.jpg


SDC11803.jpg


SDC11804.jpg


SDC11807.jpg


SDC11808.jpg


SDC11809.jpg
 
jel mošeš da mi daš neke preciznije specifikacije, radni zahvat, koliko ima slamotresa, koji je učinak...Ili ako ga imaš da mi kažeš kako se kod tebe ponaša?
 
Deutz-Fahr M 35.80 ima 3.6m i 4.2m kosu kukuruzni heder 4 reda i 5redi salamotresa ima 5kom. u bunker mislim da mu stane 30m kukuruza imas ih sa dzojstikom i rucicicama
 
IMT i ZMAJ je napisao(la):
Deutz-Fahr M 35.80 ima 3.6m i 4.2m kosu kukuruzni heder 4 reda i 5redi salamotresa ima 5kom. u bunker mislim da mu stane 30m kukuruza imas ih sa dzojstikom i rucicicama

ja kad sam svog kupio imao je 4,80 heder i radi sa nim bez frke , ali moj ima 170 ks , i jači diferncijal , turbo separator i 3 podizna cilindra , bunker ti je 5200 litara
 
Nazad
Vrh