Dania

Poštovana Gospodo!
Samo malo da korigujem uvaženog Gospodina @GANGU odnosno Doktora koji može ako hoće da uradi i carski rez da ima malo razlike u remenju izmedju tih kombajna pa ću zato postaviti tabelu remenja za DANIA 4500.Izvinjavam se na smetnji i uznemiravanje banatske rasprave oko akademske titule. :cao:
2dw4wme.jpg
 
Hvala vam gospodine @Panonstib na dopuni a za trenjaninca se nebrinite tiha voda breg roni. :ppozdrav:
 
panonstib sreća što si to slikom dokumentovao jer inače nebih ti bilo dobro da se suprodstaviš doktoru ne hendikepirano tehnološkom od nedavno. :D

PS: Si video kakvi su ti Elemirci?
 
Gospodine ZRENJANINAC,
zato ja uvek idem dokumentovano jer ne bih da se zameram ljudima, a pogotovo Doktorima koji ako hoće mogu da urade i ono! :haha:
 
Odg: Dronninburg D 9000

Clan zoki zoki ima dronningborg daniu 3600 napravio je novu kabinu i izvrsio remont pitaj njega :cao:
 
Odg: Dronninburg D 9000

Kombajn ima velike slicnosti sa MF-om,a ko je od koga nastao neznam tacno ,svojevremeno je jedan bio u Beceju i radio-kombajn ima ogroman ucinak samo ga treba i pravilno odrzavati...Koji je motor na njemu gore?
 
Odg: Dronninburg D 9000

mozda samo na oko, i imaju slicne kabine verovatno isti proizvodjac,inace su im resenja izuzetna motor je sigurno volvo .izuzetna masina.
 
Odg: Dronninburg D 9000

Imaš u Jaši Tomić dva komada u radu.Jedan kod privatnika a jedan u zadruzi.Vozio sam ga dve godine u svim sezonama.Po meni vrlo dobar kombaj i daleko ispred svoje klase.Ali opet sve zavisi kako se održava i odakle je kupljen.
 
Odg: Dronninburg D 9000

al' zato ima cekic za razbijanje stakla/prozora u slucaju nemogucnosti bega kroz vrata.
:D :D
 
Odg: Dronninburg D 9000

to ti je samo dokaz ozbiljnosti proizvodjaca.kod njih je puno vodenih kanala pa je to obavezno
 
Nazad
Vrh