Claas

Da da. Samo idu drugačiji fajlovi. Ali mogu ovi iz chc-a da se konvertuju. Biće gotovo do kraja nedelje. Ima oko 100 parcela.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Top,onda .Kod nas su neki imali problem sa Klasovom ali ne znam šta je u pitanju,valjda neki kodovi zaključani .UgLavnom Vlada mi javio da ima rešenje al ne znam da li su radili posle.
 
Tu mu je negde i nejveca snaga tako da ni nema potrebe za vecim obrtajima. Koliko mogu da vidim grafike snage ovi noviji CR motori su upotrebljivi vec od 1200 o. Razlika u snazi od 1200 do 1800 o i nije drasticno velika.
 
Pogotovo ovako na 1.5 m. Na 2 metra još i nekako liči na nešto. Ali ebi ga, radi to što treba...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Zadnje 340/85 r46
Prednje 320/85 r32

Tezinu moram proveriti

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
Ma ne treba u kilu informacija, čisto informativno pitam jer se razmišljam da liferujem turčina a u tom slučaju bi morao dajca koristiti i za lakše radove, za setvu, prskanje, bacanje đubriva i tako to, a on ima 7 tona bez tegova.
 
Zadnje 340/85 r46
Prednje 320/85 r32

Tezinu moram proveriti

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
Iste gume kao kod mene. Mislim da bi trebale prednje za nijansu manje, ili zadnje za nijansu vece. Po mojim proracunima ralika je 4 % u korist prednjih, sto nije lose. Nikako ne bi smelo obratno. To jest ne smeju zadnje da guraju prednje.
 
Ja sam tražio da zadnje budu 340. Oni su u kompjuteru videli koja dimenzija odgovara za prednje i tako je poručeno...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh