Claas

Pre svega Hristos vaskrs

Po prospektu Arion 420 nema 135 ks vec 110.
Nesto su mi mali tockovi ili je specijalna verzija.
Ako se ne varam kod tvog kolege je Axos 330 sa Perkinsovim motorom.
Sta je po tebi bolje:DPS ili Perkins(potrosnja, snaga...)?
Da li tvoj Cetlis i kolegin Axos u principu isti traktori ili? :ppozdrav:
 
moguce da je 110 necu sigurati jer nisam gledo nikakav prospekt, cuj izmedu mojeg i koleginog ima dosta razlike, prvo u cijeni a onda i u samom traktoru, moj recimo ima siri trag od njegovog ima 12 ps vise a nema ehr i koje kakve druge sitnice kao npr elektro reverzer pover shift mijenjac teleskopske retrovizore, pa po meni moj osijetno ima vise snage i dosta je ostar na gasu znaci bolje prima gas i zesci je ali je i jaci..... njegov ima 90 ps i perkinsa u startu je slabiji a i poznato nam je svima da perkinsi nisu zestoki na gasu od nule nego tek u malo vecim obrtajima, mislim da je njegova potrosnja cak i nesto manja kak mi je on prico za neki 7-8 posto u odnosu na mojega, ovaj njegov traktor je po meni dosta drugaciji od mojeg stim sto je bogat opremom sto znaci skoro sve ima, a i sama konstrukcija je drugacija, ma u biti vidi se da je to traktor u klasi do 90 ps, barem ga ja tako vidim....
 
5u20zb.jpg
jrciv8.jpg
eto drug se ponovio u jos jednog claasa arion 620c....
 
Pa ti i tvoj drug ste pravi obozavaoci CLAAS-a, :haha:
ili su mnogo dobri uslovi za kupovinu kod vas. :D
 
I kod nas u selu navalili na Class traktore, za nepunih mesec dana 4 komada... ::svaka cast::, prekjuce bio kod burazera na cast kupio Arion 630 155ks, 73800 evra sa PDV, i cetvorobrazni Vogel prevrtak 14000 evra...
 
Bećarina pusta je napisao(la):
Bome se rusa dobro zalaufao sa Claas-ovima. :D Kolko radnih sati mu je natuko JD 6520 koji je ošo u Đakovo?
he h nesmem ti niti reci jer ako netko od njih cita ovaj forum da se nebi iznenadio... ima dosta sati ali je i jd u solidnom stanju i sve radi na njemu sto je je, cuj gume je promijenio pa sad znas i sam koliko je to odprilike.... :haha:
 
I ja bi se ponovio u ariona 400, pre dobar mi je :cool:... samo da je keša ::novac::
 
I tata bi sine.
Ma ko ga ne bi vozio u grad. I pred diskoteku bi ga parkirao.
 
poljoprivrednik u pokusaj je napisao(la):
koliko to kosta ::novac:: trebalo bi i kucu prodati pa se useliti u njega
Prosecnih kuca,mozda nekoliko ::namigivanje:: A i kad bi ti se otplatio,nikad :cao:
 
Nazad
Vrh