Claas

Kosač je napisao(la):
Rekao sam moje misljenje! :D, Sticajem okolnosti sam upoznao Claasove traktore. Imaju jos oni dosta vremena pa da dodju do vrha kvaliteta!!!

Bilo bi lijepo kad bi sa nama podjelio svoje mišljenje i iskustvo. Možda bi nekome tko kupuje traktor dobro došlo.
 
heh becarino da ja kazem koju dobru na temu classa ili..... po meni je class odlican jer za traktor koji ima 102 ps i koji kosta sa pdv-om kod nas u hrvatskoj 35.500 eura mislim odnosno znam da je to dobar pazar jer traktor od sto konja za te novce mislim da nemozes bog zna sta izabrati, zetor proxima je bila 39 000 tisuca jd 58 20 bez par sto eura 50 000 e i nema sto ps vec 92 cini mi se... i imam na njemu jd motor i to je to ja sam zadovoljan uz nekake male dijecje bolesti zna becarina o cemu govorim....
 
Ako u Hrvatskoj Axos 310 kosta 35000 evra kod nas(u Almexu) je 45000 a mozda i vise?
Ne znam zasto Claas tolerise Almexu najvise cene u regionu. :nono:
 
Srbija je Claas-u premalo trziste da bi otvarali svoje predstavnistvo a ovako su dali almex-u,briga njih njima je bitno da njima almex da pare a za koliko ce ::novac::almex da preproda to njih ne zanima
 
Pa da ocigledno je tako.Izgleda da smo zanimljiviji nekim tamo Kinezima,Japancima...
Cista trgovina,ako mogu nekog da ubede da Claas treba da bude skuplji od JD... :haha:
 
Da ne odemo skroz u off pitacu te nesto u YTO temi,Miroslave?
Inace Claas kao i svi zapadni traktori su preskupi za naseg paora
koji obradjuje do 50hektara.Ovde jedino moze da pomogne drzava
ali koliko ja vidim drzavu(vlast)zanima samo Beograd,a paori su
gradjani trinaestog reda. :zli:
 
Claas je jako kvalitetan traktor...Jako je precizno napravljen,i ne štedi na materijalu..Hidraulika je precizna u milimetar,a da ne govorim kako je velika podizna snaga...Robusna izvedba,dobar raspored težina na prednji i zadnji kraj.....Izuzetno stabilan traktor..
Svakako jaka konkurencija JD-u... :ppozdrav:
 
slike sa sajma u nemackoj

euj5af.jpg


2z6t99i.jpg


2ebfm1v.jpg


27ydfd.jpg
 
Ja posalo mejl almexu i dobio odgovor .Claas Axos 310 u zavisnosti od opreme kosta od 30000 do 45000 evra
 
Almex Import-Export
коме: мени

прикажи детаље дец 9.



U zavisnosti od opreme cena se krece od 30000 do 45000 plus PDV

Kontakt: Milan Aleksa


Ovo mi je stiglo na mejl ,ako me zeznuo lik onda ja zezam ostale , telefon sam obrisao da ispadne da reklamiram almex
 
Nazad
Vrh