Claas

Milovane, koju oznaku nosi tvoj claas jel dominator? koju sirinu hedera imas?
 
Rasa91:
Aca ja mislim da ima mediona 330 ili 320 zar ne?Daj neke cene od tucana ako znas ?Medion koliko radnih sata ima na motoru ili vrsalici?
 
dobri su ti medioni cak bolji od tucana 320..mislim da jedan ima oko 3000rh a drugi nesto ispod 2500rh. Mada uporedili su prosle godine novog tucana 320 i NH neki tc istu konjazu su imali na istoj parceli radili kazu da je NH oduvao Claas-a.

Da ali koliko su prosuli u tim oduvavanjima? da bi gledali ucinak treba malo obratiti i na povrsinu sita. kod nas u selu kad su se poceli pojavljivati klasovi pre 10 ak godina bile su to 204 mege, isle su ko mecava ali je za njima nicalo ko da je sejano. dok nisu videli i sami da se mora voziti sporije.
 
U pravu si kolega, isti slucaj i ovde.Gledao sam covek vrsio sa averom 240 i njivu je ostavio nije isao totalom jer vlasnik je trebao da zasadi lesnike,to da vidite kako je nikla psenica kao da je bila posajeana bukvalno.
 
Rasa91:
Aca ja mislim da ima mediona 330 ili 320 zar ne?Daj neke cene od tucana ako znas ?Medion koliko radnih sata ima na motoru ili vrsalici?
Medion 310 i 320. 320 je prodat u novo selo za 60000. Oba imaju 3000+rh. Ima tucano 340 mislim da za njega trazi 90000. Ne znam nista o njemu.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Milovane ti su svi kombajni bili kod Ace kada sam ja kupovao kombajn,ovaj sto je stariji je kao iz fabrike.
 
Ima kod mene jedan u selu na prodaju,oko 2000rs ima a cena je malo jaca oko90000e trazi.Navodno toliko mu almex davao u zamenu za tukana
 
Nazad
Vrh