Claas

Mane su motor naročito ako je heder preko 5m,nepristupačnost oko njega na nekim mestima je jako teško raditi (prići) 6 redni adapter nosim s njim ako su njive oko 400,500 metara dužine može da napravi u solidnom kukuruzu 1 krug okolo ali ako je 600 m duž knap je bogami.Što se tiče kvarova još ih nisam imao.A to za motor što sam napisao je što ima premalo snage samo 204 ks trebalo bi oko 250ks da ide glat bez problema!!
 
Ne,ove što prodaje almeks je 204 ks ove što prodaje profi agrar su 238 ks raspitivao sam se oko toga po dosta i na kraju je pao kombajn od profi agrara sa motorom od 238 ks!!
 
Ja mislim da ova novija serija ima motor oko 250ks jedino te starije su imali taj slabiji motor.
Ma kakvi,nema 250ks,ako mislis na ovaj novi tip tucana sa gornjom lulom,ovi iz almexa kazu da ima 250ks ali nema sanse,almex sto prodaje te tucane sa najlosijom opremom,bolje idi u profiagrar ili mmmsiagrar.
 
Poslednja izmena:
lexion_520_lexion_440.jpg

lexion_440_lexion_520.jpg

iz zetve suncokreta.
440_lexion_kukuruz.jpg

iz zetve kukuruza.
 
Jel radite i psenicu s blindama ili skidate? Kroz razgovor sa par ljudi sam cuo da ih vise ne skidaju kad stave. Mi smo praktikovali skiranje za psenicu pa montaza za soju i kukuruz.
 
Nazad
Vrh