Claas

dali je neko produzivao lulu za kipovanje na kombajnu i ko to radi ako moze neki broj telefona hteo bih na dominatora 88 da produzim lulu
 
moze europa kada ima motor od 70-75ks, a heder 2,2m, dok zmaj za istu snagu motora, čak bi mogao reći da su motori isti tjera heder od 3m, ili neki čak i imaju 3,6m žitni........i takav nevjerujem da može raditi sa sječkom, iako ima i verzija sa balirkom, što bi po snazi skoro došlo na isto.....

Na tu snagu motora uporedi i tezine jednog i drugog kombajna. Cim se izadje iz ravnice tu bi bilo problema.
 
za moj columbus piše da ima 2900kg, ovi su još teži.......ja imam slabiji motor od 42ks pri 3000 obrtaja, iako mislim da bi bilo bolje da su stavili motor od europe koji ima 70ks pri 2000 obrtaja........al OK, kupio sam ovaj da se malo naučim oko kombajna, i sada vidim kako sve funckionira i puno sam pametniji.......ako još povečam površine, onda treba uzeti nešto tipa zmaj 142, da se mogu usluge odraditi, što je kod nas dosta isplativo, jer nema baš kombajna.......
 
Sede za računarom i rade xx jutara zemlje i jede ih ljubomora kao pojedine :haha:
Na ovom forumu,svima je manje vise,zelja da se po neka nova masina,ima-vozi.
Ali,ovo,kao nije imao u planu blato u junu(ili bilo koji ne bitni razlog),pa prodaje nov kombajn,za kupovinu drugog novog ili vec kakvog kombajna.
To je klasicno pro*****anje,nista drugo.
 
Na ovom forumu,svima je manje vise,zelja da se po neka nova masina,ima-vozi.
Ali,ovo,kao nije imao u planu blato u junu(ili bilo koji ne bitni razlog),pa prodaje nov kombajn,za kupovinu drugog novog ili vec kakvog kombajna.
To je klasicno pro*****anje,nista drugo.
Preuzmeš lizing (piše da može i to) pa jednom i ti da budeš neki k...c :ppozdrav:

Znam prodavca lično(skromniji od tebe),pa ti mogu srediti preko veze,a plekani orkestar ću ja da platim
 
Preuzmeš lizing (piše da može i to) pa jednom i ti da budeš neki k...c :ppozdrav:

Znam prodavca lično(skromniji od tebe),pa ti mogu srediti preko veze,a plekani orkestar ću ja da platim
Lizing i kredit mi ne treba.

A na osnovu cega ti zakljucujes da je on skromniji od mene?
Ti znas mene tek toliko,koliko smo razmenuli par recenica i nista vise.
Na osnovu toga i na osnovu pisanja po forumu ti si mene procenio?
 
Lizing i kredit mi ne treba.

A na osnovu cega ti zakljucujes da je on skromniji od mene?
Ti znas mene tek toliko,koliko smo razmenuli par recenica i nista vise.
Na osnovu toga i na osnovu pisanja po forumu ti si mene procenio?
Sasvim dovoljno,ili da kažem u jednom momentu i previše,da o čoveku stvorim pravu sliku
A sa tim avatarom ... moraću i tebi doneti sise iz Rumunije,kao mom velikom prijatelju :haha:
 
160112972376543103464988.jpg
3x lexion 560 zetva kukuruza 2014
 
Nazad
Vrh