Cisterne za osoku

Mojoj se ista stvar desila pre 6-7 god. prvo uzmi pa naduvaj je da se sama od sebe što više ispravi pa onda uzmi ako možeš od nekog auto limara hidralik opremu a ako nemaš onda dizalicom ispravljaj pa poturaj šta odgovara i šta imaš pri ruci,kada je ispeglaš važno je dobro je ojačati,neko ojačava iznutra bolje se pokazalo a što ti je i moj savet spolja,uzmeš L profil 30x30 i na svakih 50 cm variš od dole pa naviše i polako savijaš tako da napraviš oko 80% kruga, znači po dnu netreba.mnogo ljudi se još uvek služe i posle 10 god.Ja sam mojoj zamenuo bure,odnosno ostali su moji krajevi a sredina nova 4mm lim
 
Ja sam samo odgore uzduž stavio U profil 200x80 a kasnije sam i prednji kraj ojačavao jer je i njega usisao!
 
Da li enko zna kolika je priblizno sada cena cisterni majevica od zapremine 2400l ili 3200l, imam jednu ponudu za polovnu majevicu, pa nisam se sa njima susretao pre na sta treba obratiti paznju kod kupovine ovih polovnih, pre svega me interesuje sta gledati na pumpi jer bez nje dzaba sve, citao sam ovde kako treba da se podmazuje i odrzava...
 
Da li neko zna kako se zove ili broj tel. stovarišta na ibarskoj magistrali u selu Šiljakovac (kod Mladenovca) koje prodaje cisterne i delove za njih)?
 
pozdrav svima!moze li mi neko reci koliku sirinu hvata mlaz osoke iz cisterne majevica kada joj se stavi rasprsivac?
 
Ja imam Creinu i ako je dobro podešen ugao one ploče razbacivača na koju tuče mlaz, i dobra pumpa onda baca oko 12m širine!
 
hvala druze!imate li neki telefon na koji mogu naruciti razbacivac i koliko on kosta otprilike?
 
Mozes naci u rumi na vasar toga ima dosta cenu ne znam tacno mislim da imam neke telefone moram da pogledam pa cu da javim
Pozdrav :cao: :cao: :cao:
 
Ja sam to menjao skoro ima toga da se nadje koja je cisterna u pitalje ako ti nije toliko hitno sacekaj vasar mozes naci i jeftinije poslacu ti na pp neke brojeve tel
Pozdrav !!!
 
Momci, imam majevicu, od2400l, kupljena nova 89-te, ali nisam nikad cistio pumpu.
Koristena samo za vodu, pa bi trebao kad nadjem vremena da je otvorim i ocistim kacu, eventualno prefarbam iznutra.
Sugav joj onaj otvor iza bas mali, ali me vise jebe pumpa, pa ako je neko rasklapao i cistio nek javi.
 
Nazad
Vrh