Chat u živinarstvu 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Batalio foke i telice ,presao na laminat.To se bolje placa.:haha:
Izvini bobane bilo jace od mene.:osmeh:
 
Ma ja se još za brzi voz nisam vatao.Ne prolazi kroz vrnjce a neće niko da me sponzoriše do eu.Kazu tamo imaju one vozove što idu po 300 na sat.Kakvo bi to kidanje bilo.:haha:
Šta mislite dali bi mogli da ponudimo meso foke našim restoranima?:haha:

Ej sama semenio sam kravu:haha:
 
Ej sama semenio sam kravu:haha:[/QUOTE]
Znaci dogodine ploca:haha::ppozdrav:Doduse prvo da sisa,pa kad dosadi fik i gotovo.
Kad smo kod vozova.Izaberi na koji ces da se kacis,samo nemoj da nas zaboravis.:haha:
 
Evo i mene ponovo....okupirala žena kompjuter, za kaznu me je turila na avatar [video=youtube_share;X5qCf4H4QVI]http://youtu.be/X5qCf4H4QVI[/video]
 
Vide li na 21 postu ove teme umetnost sa ovcama? :haha:Sta dokonim ljudima nece pasti na pamet.:osmeh:
 
Ekstra čika dule.Ispalo da se nisam ni sam nadao.Za neki da da skinem šprajceve,zidam odžak ,premestam kotao tamo i pesma.
 
Dule ta kuka je višenamenska sprava...da se uhvati ovca....da se nasloni čoban....da okačiš kabanicu i fruštuk....a i ako dođe do kakve borbe, nije loše kad je štap okovan :haha:
 
Neca pile bio.Vidis da ga nema na forumu.:haha:Inace Dule i ja smo se naravno sa vojvodjaninom dogovarali da idemo na salas.Al kad vidim stap,dodje mi da jos jednom razmislim.:haha:
 
Znas li Dule to svirati.Tamo je problem sa internetom.Ako ga potegne,ti hvataj instrument.:haha:Mislim na stap i harmoniku naravno.
 
Nemam blage veze. Otac mi je bio harmonikas, i hteo covek da nauci i mene, al digao ruke od rodjenog deteta.:haha: Inace harmoniku cuvam u koferu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh