Chat u živinarstvu 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad smo kod ovaca,tehnike i tehnologije.
 
Bar dan zivinari.Glavu gore.Klanje,ciscenje,hranjenje,raznosenje,naplacivanje:osmeh:,dezinfekcija,useljavanje,placanje itd itd.Kome sta zapadne.Sve se to mora.:ppozdrav:
 
Ma nema veze.Sirotinja iz švajcarske.Mlad čovek neće prstom da mrdne glup ko volina,pravi gazda a zaradio penziju u švici.I kazu tamo nema mito.Nema malo sutra.Neku godinu stariji od mene a u penziji a ja imam 10 godina staza.
 
E ako je sirotinja i volina onda uredu.:osmeh:Samo ti takve prodajes dok su jos mala deca.:haha:Nece tebi ni ovaj ostati duzan.::super::
 
Stigo i ja .Bio da zaradim neku paru i zaradio ali mi nisu platili .Kazu biće sutra:bravo:
Jel si već odlučio u šta češ da uložiš:osmeh: Ma nema veze.Sirotinja iz švajcarske.Mlad čovek neće prstom da mrdne glup ko volina,pravi gazda a zaradio penziju u švici.I kazu tamo nema mito.Nema malo sutra.Neku godinu stariji od mene a u penziji a ja imam 10 godina staza pazi malo možda je i on član ovog foruma:haha:
 
Ma neka je.Za malo nisam napustio.Ma nervira me priča meni kako treba da se radi a sve radi naopako.Tako ga na zapadu nisu učili.A ja VOLINA sve kulturno pro evropski kako sam slušao da su pedantni i tačni,oči mi ispadoše.A on fušeri sa materijalom.Sve mi neki bez veze materijal dao.Ma da skratim .Montirao sam mu laminat u celoj kući a da vam dočaram čak nije ni silikon hteo da kupi nego da mu zakucavam lajsne sa ekserima.Sve sam prste isprebijao.Neće da kupi trojku stiropor da niveliše dve sobe nego ja sa lajsnama da ga vadim iz govana.Ma nije nista ustedeo samo je mene onako pošteno kao konja zajebavao ceo dan.I što mi je naj teže palo.-pare.Ej kaže sutra ću da ti platim.Ma nije to neka para ali mi glupo ceo dan sam radio a deci nisam doneo kući ništa.To mi je naj gore.Platiće on nema tu problema nego baksuz čovek takav naopak.
pesma nas je odrzala zato njojzi hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh