Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Joooj ja sam se smejao zadnje 2 strane 6ice u chatu kao kad se u kafani poklope sve dobri onako...
 
Jel negde da se vidi statistika broja postova? Mislim da je u zadnje vreme jako opao broj poruka.
 
Rade ljudi, sto rece komsija sva rebra na vrsnjaku izlomili, Neko sparta, Neko svira!
Malko se kombajni spremaju, I tako, zita nema, a soja daleko


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Vazno da se radi:) posao ne moze bez mene ja ne mogu bez njega...mracno prorocanstvo:osmeh:
 
Naj gora kletva je kad te "SIROTINJSKI KUXAC NAPRAVI" pa se cela veka patis!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
To je dobro za gradnju karaktera...i na gibnju pukne platna a koliko je on jaci od ledji:osmeh:-kao ``kakve to veze ima sa pricom?`` nema ali pukla mi platna na gibnju:haha:
 
Proširilo se i kod nas . Danas neko postavio na wiber grupi lokalnoj na kojoj sam a gdje se dojavljuje gdje je radar policija i slično . Napisao sam da je to glupost , jer blokiramo sami sebe . Kad su osuli na mene .. Nedo bog. Pominju neki odma kako je u Njemačkoj vlada pokušala podići cijenu goriva , i odma su milioni vozača izašli iz auta i ostavili ih , odma je vlada popustila . Uz tu "vijest" iz Njemačke ide neka slika zastoja . Ja neznam da se to dogodilo u NJemačkoj , liči mi na lažnu vijest ??
 
Ja imam imanje u Vrbici i uveo vodu 97 godine i posle 20 i kusur godina,provali da imam sahtu i stavili nove vodomere i sad moram da placam,Vucicu p. crko dabogda
 
Jel tvoj bunar,ako nije šta se buniš,kao kod nas jedan ima bazen(bosanac iz austrije)bilo tu bušno,pražnjenje i sl, i sad račun 16000 a on se buni,kod nas je kubik 25 din,seoski binari i vodovod,ali oće komunalno po novome da preuzme,ne da oće nego mora.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh