Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bas sam o tome i ja razmisljao nasao sam ja i ovde peskare male ali pored toga mi treba i ogroman kompresor.. Sto je skuplji od peskare.. A meni treba samo auto od ispod da se ocisti detaljno pre zastite... Hvala na broju pozvacu ga.. Prvo jurim drugog dzipa posto mi neke kombinacije propale... :haha:
 
Da li je ovo ustavno?
http://www.poljomagazin.com/?p=25287

U zemljama gde postoji obojeno subvencionisano dizel gorivo namenjeno poljoprivredi, normalno je da ce kontrolisati da li se to isto nalazi u transportnim kamionima, ali da li imaju pravo da proveravaju sta se nalazi u mom rezervoaru ako takvog goriva kod nas nema tj nije subvencionisano.
Sta njih briga da li se u mom rezervoaru nalazi zejtin, loz ulje, bio gorivo ili evro dizel umesto gasnog ulja?
 
Znate li mozda nesto o ovom traktoru ili da pogledate da ne cimam mene a ni vlasnika
64d36f629e13aea43686a51d85b56a21.jpg


Poslato iz ravnoga Banata
 
Ја сам купио Новопакове гасне амортизере за ИМТ 549, пре више од 10-так година, и још увек су добри. Нисам носио узорак, а на питање "слабији или јачи", изабрао сам јачи. Тада су правили и лимену бурад 200л.
 
Pantelija

Ako je bio na farmi pp Feketic ne znam koliko je pametno kupovati. Bila je licitacija tamo prosle ili pretprosle godine...ne secam se tacno.
 
Kakav ilegalac, nisam u toku?

Ma ja taman ušao na Forum,kad ono novi član sa nekakvom nickom polyi tako nešto...A u nastavku pravi pravcati Oglas za lažne diplome,lične karte,pasoše,domaće i dosta zemalja u svetu,i taman čitam,kolega Sova komentarisao:pa šta je ovo? Kad nestade i teme i člana ko da ga nije ni bilo...Neko od Administratora ili Moderatora je bio na svom radnom mestu,budan i otvorenih očiju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh