Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas, nažalost, nije, imaš ventil pre i posle vodomera, sam vodomer je po Ugovoru njihov, a tvoji su tekući troškovi održavanja...
Ako se vodomer "pokvari", ili nastane problem nepažnjom korisnika, jer na taj način karakterišu lom stakla, i tvrde da nisi obezbedio adekvatne uslove za njegov nesmetan rad i korišćenje, trošak snosi isključivo korisnik priključka na vodovodnu instalaciju...
 
Mi placamo uz potrosnju vode i kanalizacije i odrzavanje vodomera.Mislim da je 50 dinara mesecno.Samim tim je odrzavanje i zamena njihova.To mu dodje kao neka vrsta osiguranja. :osmeh:
 
Ma ovde kod mene Rumski Vodovod preuzeo Lokalni već izgrađeni, art. bunari i crpna stanica su u Šatrincima, bila neka donacija, rekli da će sve biti besplatno, a posle, tup, pa plaćajte priključak a kopali ste sami...
Platiš priključak 25.000, kopaš na ulici, ispod ulice bušiš, zidaš šaht i postaviš cevi a oni posle samo donesu Vodomer, i provere sve i zatrpavaj...
A platio si 25.000 din. Priključak...
Za te novce ispade da Vodomer i njihov izlazak toliko koštaju...
 
Kod nas je vodovod gradjen iz mesnog samodoprinosa,uz placanje prikljucka cca 600DM.Kanalizacija takodje iz samodoprinosa,a prikljucak na istu cca 600e.Sad oni vlasnici komplet mreze,imaju monopol i naplacuju vodu i od utroska vode 2/3 + kanalizacija.Mada je receno da ce kanalizacija biti 1/2.Jbg,osladilo im se.Sve u svemu,mesecno licno placam kanalizaciju,toliko,da bih za te pare dvaput mesecno mogao cistiti septicku jamu.Cista pljacka.E da je meni tako neko napravio koksince i instalirao opremu,ja samo da naplacujem.:haha:
 
Od prilike. Kupio sam na pijaci za Fergusona za zadnje staklo. Nisu ni pola godine izdrzali. To je bilo pre 10ak godina.
 
Ja nisam naiš'o na odgovor ali mozda sam ga i skont'o sam. Ako nekoga citiram i pocne tako da brljavi da ne radi spejs samo kliknem na ono idi na napredno i tamo sve šljaka. Je l' je to rešenje ili ima još neko?
 
Imam jedno pitanje ali neznam gde da postavim.. Uskoro bi trebao da kupim jedan terenac pa hocu pre podne zastite da ga ispeskarim (mozda i odvojim kabinu sa sasije) i da se sve to lepo ocisti.. I posle toga da uradim nove cevi za kocnice (sve komplet).. Za cevi sam nasao neki servis u BG to nije problem nego ovo peskarenje me najvise zanima.. Ko to radi bas onako kvalitetno i kolika bi bila cena.. Zna li neko..
 
Imam jedan predlog.
Da se napravi tema u kojoj cemo moci da okacimo linkove oglasa koji izgledaju posebno povoljno, a opet verodostojno. Isto tako, tu mozemo i da pisemo kad cujemo da u okolini neko prodaje nesto povoljno. Sigurno se cesto desi da neko od clanova trazi bas ono na sta mnogi nalete i kazu: ,,U, ovo je jeftino, a nije lose.''
 
Nedavno je nesto slicno bilo otvoreno ali je ubrzo zakljucano ili obrisano, uglavnom vise nisam mogao naci tu temu.
Svakako da je potrebna takva tema, a vodstvo foruma je dovoljno iskusno da spreci zloupotrebu teme.
 
Bojim se da bi bilo zloupotrebe foruma za reklamiranje.Ne zaboravite da je forum privatno vlasnistvo i finansira se od reklama.Vlasnik ce reci konacnu rec.
 
Namena poljoinfo foruma je da omogući direktnu razmenu informacija vezanih za poljoprivredu. Takva tema sa promocijom oglasa se ne uklaba baš u to, donela bi više problema nego koristi.
 
Imam jedno pitanje ali neznam gde da postavim.. Uskoro bi trebao da kupim jedan terenac pa hocu pre podne zastite da ga ispeskarim (mozda i odvojim kabinu sa sasije) i da se sve to lepo ocisti.. I posle toga da uradim nove cevi za kocnice (sve komplet).. Za cevi sam nasao neki servis u BG to nije problem nego ovo peskarenje me najvise zanima.. Ko to radi bas onako kvalitetno i kolika bi bila cena.. Zna li neko..
Cena je kako se ko doovori i zavvisi od oblika posla. Uglavnom velike peskare (sto peskare kamione i sasije) idu oko 100 evra sat. Koriste ogromne kompresore a one sa dizel motorima trose 20+ litara na sat, pa pesak, pa rad i eto lepe cene. Raspitaj se kod nekih vecih autoprevoznika ili auto limara. Oni su najbolje upuceni.
 
Nije problem peskara,koliko je kompresor,da dobro odradis,mora vijcani,imam trudbenikov kompresor od 500 litara,i komoru,i slabo je to sve,,,skoro je i ne koristim a za peskiranje nazovi 0638044675 on radi peskiranje .i prikolice i usluzno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh