Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala ti kolega na obavestenju,da ti nisi napisao ovde zapucao bih iz NS-a za BP,preko Iloka za Sid. Srecom pa sam zvao prelaz da proverim i kazu od sinoc je zatvoren.
 
Taman danas hteo da kupim HR kune za put i putarinu.Može li se preko Bačkog Brega? Pa da idem preko Mađarske do Slovenije?
 
Naravno da moze preko Backog Brega.Prelaz Batina je takodje zatvoren prema Hrvatskoj za sav saobracaj.Ko ide preko Backog Brega u Madjarsku moze na Mohac,pa na prelaz Udvar da udje u Hrvatsku to nije jako daleka varijanta,otprilike 50km Backi Breg-Udvar.Jedino ko krece neka ima u vidu da su i granicni prelazi Horgos 1 i Horgos 2 zatvoreni usput i problemi sa prelazima prema Hrvatskoj,te povratak u toku vikenda "gasterbajtera" u zemlje zapadne Evrope,stvorice skoro sigurno redove i cekanje na granici Backi Breg
 
c030731eef9a6b970abf5ed78a3fce90.jpg
 
Ma potpuno si u pravu Kish.Do sada su znali bar tri dana unapred a sad ni od ujutru za uvece.I ja znam da vidim oblak na radaru na 100km od mene i procenim ide li ka meni ili ne.Jos kad se pojave pa lupaju prognoze za 6 meseci unapred.
 
Kad ja kazem da nemaju pojma,meni prete banom.

Pa da, nije dozvoljeno reci da pojma nemaju sa zivotom i da im je bolje da skupljaju puzeve jer u tom njihovom poslu grese i ne mogu potrefiti za par sati unapred prognozu. Kao nije to u okviru teme!!! Vec u okviru cega je to ako je bilo dokazano destine puta da im je bolje da cute nego da lazu narod. Valjda nam je svima dosta lazi i lajanja od tv-a i svih ostalih medija pa do komsije kojem je rodila soja i kukuruz ove godine vise nego ikad!!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Šta nam je sa kolegom Bojcetic? Nema ga vec neko vreme na forumu.
A cira92 je bio na forumu pre neki dan :osmeh:
 
Dal neko zna oće neka televizija prenositi najveće srpsko kolo u novom sadu mali mi učestvuje pa bi volio da vidim

- - - - - - - - - -

Niko ne zna?
 
Tema je zaključana iz poštovanja prema preminulom članu Spasoje.YouTube link koji si postavio biće obrisan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh