Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro Vam jutro svima zelim. Postove od nocas iz chata sam ovaj put samo ispravio i doveo u "prihvatljivo" za forum i necu nikoga opominjati, ali u buduce......
 
Dobro jutro.Samo da dodam komentar na Sovin post.Vidite da na Tenerifima nije uopšte tako loše.Mislimo mi gde šaljemo članove na zaslužen odmor. :osmeh:
 
Svakog, ali SVAKOG dana me zovu ljubazni ljudi, oba pola, i nude nešto kao Osiguranje, kao Banka, kao neki Dobitak , kao NeVladine organizacije, kao Krediti Evropske Unije (e, to je HIT poslednjih dana, (a "krediti" su u stvari nepovratna sredstva), pa Tenderi ....
Zaista, sa svakim (osim ako sam BAŠ u gužvi, a i onda se ljubazno zahvalim) popričam, ako ima lepo ime (uvek se predstave), pohvalim lepo Ime i na neki način se - Zahvalim. Zlo mi je od svih njih, ali i ta deca zarađuju svoj Dinar, treba biti ljubazan s njma. Njih radi.

Valjda.
 
Ne zovu samo tebe, celu Srbiju zovu. Ja sve prekinem odmah u njihovom izlaganju i kazem im da ne gube vreme. Mislim da je to bolje nego ih pustiti da "verglaju" istu pricu i samo gube vreme. Znam da necu ici na te besplatne vecere koje organizuju i da necu nista kupiti od njih pa sto da gube vreme.
 
Drugari, znate li gde se mogu kupiti ovakve papuce? PRe ih je bilo dosta na Vs buvljaku, sad ih nigde nema
 
Nisam nasao zgodniju temu pa cu ovde pokusati da pisaljem poruku preko tapa...

Послато са V8 уз помоћ Тапатока

- - - - - - - - - -

uspešno....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh