Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
vidi se kako voda curi na videu. zito zakisne odozgo, a voda se sliva uz stranicu i tu navlazi par cm. a ako bas stoji verujem da podlije malo i na pod. drvene stranice i drveni pod tu imaju prednost. mislim da voda iscuri. To je neprijatno za doziveti. vas trud i muka pa kisne. ali zito prodje bez stete.

@cicimoric zao mi je samo sto je cerada pokisla... da si nju barem sacuvo. ;)

Sent from my SM-G355HN using Tapatalk
 
Ово је по мени најбољи систем прекривке за приколице...То сам ја код себе одрадио и кад почне да пада овако нешто очас посла се покрије...
Rolo-cerada-za-kamione-i-kipere.jpg

Proizvodnja-rolo-cerada.jpg


- - - - - - - - - -

Реко да пресечем ову причу око церада, кише са још једним добрим снимком 8240 и 40 стопа хедером (13м)

 
Ovo za kisu i psenicu u prikolici, pojma nisam imao. Kada padne kisa, mi se polomismo da prekrijemo prikolice....
 
A jel si znao da kada curi psenica iz prikolice negde u cosku ili pored stranice da samo uzmes flasu vode i sipas iznutra tu gde curi i ona prestane, jos si mlad naucices:ppozdrav:
 
Auuu, a ti si pa mnogo stariji od mene.:) Ni to nisam znao. A zasto bih to radio. Nisam imao takvih problema. Ako na nekim mestima, ne dihtuje dobro, stavljam pur penu. Ne idem u zetvu sa nespremnom prikolicom.:) mada ni sa pur penom nije bas spremna, ali zavrsava poso...
 
Da je napisao ono zbog cega se smeska ukinuli bi slagalicu kao i utisak nedelje i druge emisije....
 
Kad si ti mene čuo da psujem?

A član KAMENI se tolkoooooooooooooo trudio da pronađe taj edukativni spot o dječici.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh