Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ja upravo gledam NLO.
Bio sam na njivi, podignem pogled prema selu, i ne verujem rođenim očima, brzo vadim telefon iz džepa i slikam...
Samo što je reklo cak, "objekat" je naprosto nestao!!!
Blago rečeno, bio sam šokiran!!!
Od tada, čitam puno na ovu Temu i pratim svakakve objave, "upijam" sve što stignem...
Zaista neobjašnjivo...
screenshot_2017_07_09_at_20_57_32.jpg
 
Da li neko ima iskustva sa Hram032 pvc stolarijom? Da li je taj kvalitet u rangu prosečnog u smislu da će prozori i vrata da funkcionišu bez nekih velikih problema?

Hvala
 
Mislis da potopimo Vojvodinu ponovo, da napravimo more, ili da mu iskopamo drugi tok izmedju nase i madjarske granice pa ga ponovo skopcamo kod Kladova :osmeh:
 
paore razmisljam isto kao ti privreda nam je unistena sad je na redu poljoprivreda gde god imamo neku proizvodnju i izvoz tu nas tucu vremenske nepogode kad pogledas nebo vise satelita nego zvezdi Nisam siguran da samo gledaju izgleda da malo i raduckaju
 
Ja sve mislim da naše ponašanje prema prirodi doprinelo svemu tome,razmislite u tom pravcu malo...:ppozdrav:

Ma kapitalizam je i tu umesao prste.. Da bi nemacka i francuska zivela prvo su nas gazili psihicki embrgom pravilima o izvozu i uvozu, a sada i modernijim stvarima, da bi neko negde dosao onaj ko je tamo mora da ode.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh