Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako ste negde videli polovne plasticne tankove za vodu , vecih dimenzija , 3m x 3m x 1.5m (neke okvirne dimenzije) ili drugih oblika slicnih dimenzija, da su na prodaju , javite mi na PP .
Za nove mi info ne treba, cene mi ne odgovaraju

1_zps40d8f16c.jpg


Ovako nesto, hvala
Zovi u roto-si u Alibunaru,bilo je ranije velikih sudova novih ali sa greškom pa su prodavani po dosta nižoj ceni.
 
Juce sto su mi kege dale brojeve...
Broj Bata sto je Mindjusar dao i javi se covek koji kaze da nema veze sa Irigom i otpadom,a onaj drugi nije u funkciji. Jel ima neko treci broj?
 
Baća nije tačno.Pre par dana sam zvao Stevu i broj je u funkciji.Možda je tvoj prijatelj ostao bez teksta kada je čuo cene pa ubacio brojeve u pogrešan i nije u funkciji.
 
Kanacki ja sam narucio da naprave okruglo bure za vodu 4000litara -400evra poslacu ti broj ako te zanima.
 
Baca i ja sad okrenuo i javio se Steva na tvoj broj,na Mindjusarev se javi covek koji stvarno nema veze sa Irigom. Jbg ne moze covek sve znati i podesiti prskalicu i trgovati...
 
North evo ti Batin broj 0655443119 ili ako hoćeš na fiksi da ga zoveš 022461599 a puno ime mu je Svetislav Dožudić, poznatiji kao Bata.
 
Jел гледа ко на ртс 1 емисију како кина осваја европу..како купују и уништавају европске фирме..конкретно има и yto који је купио фабрику мккормика и само однео технологију а раднике оставио да штрајкују.
 
Poslednja izmena od urednika:
Gledao sam to jos pre,juce i jutros je bilo o cipelama.
Mi i Kinezi smo za Ginisa rodjeni,ni kako su spremni da rade za sicu i polako se razvijaju iz generacije u generaciju. Sa druge strane mi koji smo sve to imali i uspesno unistili.
 
Pozdrav svima! Samo da se nadovezem na otvorenu temu o Kinezima. Ne znam zbog cega ikoga cudi njihov industrijsi pohod na Evropu? Tako su isto uradili i Amerikanci samo to niko nije primetio.
Ako ste gledali pocetak emisije videli ste od koga su Kinezi kupili Volvo. A ciji je i Saab.
Jbga to je kapitalizam...

- - - - - - - - - -

Kao sto je pomenuo kolega iznad,malo po malo i preplavice citav svet. Ali na kulturan nacin i na nacin onih kjoje ce pokoriti. Jbga zapad je u njima video samo jeftinu radnu snacu i iskoriscavao je to bez grize savesti.
Sada se vsituacija malo okrenula i taj isti zapad u Kini vidi spasioca,nekoga ko ce njihove firme spasiti od bankrota.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh