Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dule vodovod se snabdeva iz seoskog bunara tako da je sve naše,seosko i ničije više.Inače imamo izuzetno kvalitetnu vodu koja u sebi nema kamenca.Grejač na bojleru i slične stvari nikada se ne menjaju.Kada se ispušta iz bloka motora curi čista kakva je i bila samo se neko setio da uzme debele pare a nit' luk jeo nit' luk mirisao.
 
Nama hoće smetište da uzmu
Neki lik iz Beograda nakupovao zemlje u blizini našeg smetišta i zasadio voće i sad mu smeta
pa potegao neke veze,došao onaj zečević što je bio budža u partizanu godinama i naredio ovim našim iz opštine da to uklone,zatrpaju,zatvore da se napravi "zelena oaza"
http://www.vaseljenska.com/misljenj...otimacina-drzavne-imovine-uz-pomoc-ministara/
taj što je napravio voćnjak je sin gen. direktora
 
Ako ste negde videli polovne plasticne tankove za vodu , vecih dimenzija , 3m x 3m x 1.5m (neke okvirne dimenzije) ili drugih oblika slicnih dimenzija, da su na prodaju , javite mi na PP .
Za nove mi info ne treba, cene mi ne odgovaraju

1_zps40d8f16c.jpg


Ovako nesto, hvala
 
Iako su postavili grb Srbije ipak je u pitanju nevladina i neprofitna organizacija, a koliko su im podaci tačni ( zvanično kažu da su koristili one sa kraja novembra meseca ) je takođe pitanje pošto je prošlo više meseci.

Veoma mi je zanimljivo zašto nisu stavili svoj grb/znak/amblem, umesto grba Srbije.

Profil.jpg - slika preuzeta sa stranice O Insitutu

Istina je da se država dosta zadužuje radi nekih razloga, ali se nikako ne bih mogao osloniti na ovako prezentovanu informaciju.
 
Meni je to vise za temu: "zabava smesne ......", ali ostavio sam, mada ne verujem da je to validno. Danas svi nesto postavljaju na drustvene mreze tako i ovi, ali su zalepili grb sto bas i nije zakonito.
 
Na zalost ovo je istina. Meni je najneprijatnije od tudje sramote, a evo sad i od tudjeg duga koji cu ja i moji naslednici vracati.
 
Pgledajte kako se krece kroz godine. Izgleda je Voja Kostunica bio najsposobniji, iako se nije tako cinilo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh