Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sale daj slike u nekoj temi,moze npr chat.
iz teme Kukuruz 2014

Malo kasnim, ali nisam imao slike, pa dok sam ih našao i pozajmio, doduše lošije se vidi. Ono što sam ja video je slikano i snimano po danu, i mnogo gadnije izgleda, potrudiću se da ih nabavim. Dotle samo ovo:

146468762878384723106390.jpg


106786236287842038976948.jpg
 
Nisu mi ni ljudi jasni kad vide da se ukopavaju oni i dalje pokusavaju. Bolje stati na vreme i pozvati pomoc nego dovesti traktor u stanje da nasedne osovinom i sasijom na blato.
 
Konkretno zadruzi je ostalo (tada, trenutno stanje ne znam) mnogo soje u ritu, zato su terali silom. Ja nisam ni bio nikad u ritu, tako da ne znam šta da mislim, da li je trebalo ili ne da se radi po tome, ali verovatno imaju svoje razloge i prakse, šta god.

A druga stvar, zna ta zemlja da zavara i te kako. Na površini je bilo delimično suvo, kao na gornjem delu atara, ali čim uđeš točkovi počinju da se zakopavaju polako (na prvoj slici se vidi taj kombajn koji se zaglavio) a iz jednog Zmaja mislim da se ne može baš najbolje proceniti. I tako mic po mic, bunker se puni i odjednom si shvatio da si se zaglavio. Ispod tog sloja od par cm je mokra zemlja, a ispod te zemlje je samo glina koja ne dopušta da se voda cedi, a kad su točkovi stigli do te gline, tu je kraj priče. Čovek koji se zaglavio (privatnik) ima dosta zemlje, od malih nogu je na traktoru ali i pored tolike prakse nije mogao da proceni da kombajn tone. Drug koji je meni kosio mi je rekao to kako na oko vara, jer je išao u tom delu atara da kosi, da nisu trčali za njim da mu jave da mu je blato već do felni, tu bi ostao. A to je bilo na nekih 10m od ulaska u parcelu. Šta bi bilo da je terao do pola njive...
 
Pogledajte sletanje najveceg aviona na svetu:

[video]http://bktvnews.com/pogledajte-sletanje-najveceg-aviona-na-svetu-video/[/video]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh