Chat 17

и које у онда ту у користи ја што сам убацио неважећи листић и узео 5000 динара или они који су на власти па то су наше паре које они извлаче из града и државе тај што је мени нудио паре је радио јашу томић после поплава онда је био код веље сад је у паризер странци стално нешто муља за своју корист ништа теже од кашике није дигао на јаши је узео добре паре сад извлачи из градских предузећа
Svakako da se ti novci ne bi vratili u budzet gradjana . Neko drugi bi ih uzeo a ovako bar odu na humanu stranu .
 
Mladi ambiciozni ljudi ne mogu da dodju do izrazaja
Својевремено, овим понесен, обрадовах се кад су позиције заузели Динкић и Ђелић. Не лези враже, убрзо остадох и без посла и без фирме и без деоница...
 
Bravo 👏
Nisam o tome razmisljao . Nisam bio u takvoj situaciji pa ne znam . Ali su se sigurno ovi iz vlasti necega dosetili da se to ne uradi 🤔
Naravno . Sifrovanje . Dobijes uputstvo kako da glasas . Ako je takav sistem glasanja kod vas . Npr dobijes uputstvo da glasas npr za njihovog predstavnika 2. na listi i 7og na listi . Ili npr za 3eg kandidata plus kompletna stranka itd . Ako kod prebrojavanja tvog birackog mjesta ne bude listic sa takvom kombinacijom znaci da nisi glasao . Ili neke sifre sa oblikom znaka,nekom tackom ili slicno. Sad,druga je stvar za bijednike koji uzmu pare od lopova a ne brine ih sto ce znati da nisu glasali
 
Mogu ja da ti to kupim ali (zvučiće smešno) nemam pojma kako se šalje van države... Običnom poštom, brzom poštom.... Jbg duduk sam za te stvari. Btw i meni bi možda nešto trebalo iz Panexa.....
Trebalo bi otvoriti temu npr organizovana nabavka poljo delova ili tako neki naziv... Šta mislite? Moderatori,
je l ima takva ili slična tema na forumu?
 
Горане, морам да питам иако је очигледно: схваташ ли да ја говорим о људима, а не о животињама, конкретно мајмунима, како си назвао неког хипотетичког типа са аутом на леру?

Старима, ситној деци и онима који су лошег здравља је много пријатнији..... или боље да кажем мање непријатан неки пут када упече звезда у кабини аута у коме је 25 степени него у кабини онога у коме је 35-40 степени или колико може да се буде топло. Дакле, да, клима им помаже само тако.

Сети се те форе са опстајањем здравих и јаких када они из твоје околине и ти сам престанете да будете здрави и јаки, удобно се завали и пусти да све иде природним током.
Da,upravu si!Sigurno ce im pomoci to sto auto radi na leru pola sata :ppozdrav:
 
Могуће је да не разумеш моје резон јер сваки ауто који смо имали и кога данас имам у породици, је такав да зими у кабини хладно као напољу, а лети топлије него напољу првих десет-петнаест минута, док мотор који ради не почне да гура топло или тера компресор климе да расхлади ваздух. А и путници које сам имао да превезем тим аутом нису увек били фит и најздравији да им не смета хладноћа или врелина.

Ја сам то полазио од себе, на капирајући да код тебе то може да буде потпуно другачије.
 
Koliko auto potrosi recimo za pola sata rada u leru ?
Evo reklame u Lindi i jaja do velikog petka 9,99 na 30 komada 😳
 
Шта сте се Горан и ти дохватили пола сата? У оном чланку о новом немачком закону нигде не пише пола сата.

А ти оправи оног "Голфа", па види колико троши. ;)
 
Naravno . Sifrovanje . Dobijes uputstvo kako da glasas . Ako je takav sistem glasanja kod vas . Npr dobijes uputstvo da glasas npr za njihovog predstavnika 2. na listi i 7og na listi . Ili npr za 3eg kandidata plus kompletna stranka itd . Ako kod prebrojavanja tvog birackog mjesta ne bude listic sa takvom kombinacijom znaci da nisi glasao . Ili neke sifre sa oblikom znaka,nekom tackom ili slicno. Sad,druga je stvar za bijednike koji uzmu pare od lopova a ne brine ih sto ce znati da nisu glasali
Nije to loto, na jednoj listi se zaokruzuje jedan broj
 
@Зорге - Odavno me to zanima . Nisam ni citao clanak . Ali mehanicari savetuju zimi da kola trebaju malo da se zagreju pa da se tek onda voze . Kada se to ispostuje kompjuter pokazuje ogromnu potrosnju u pocetku 20+L . Zato sam okvirno pitao za pola sata i potrosnju . Lako cu ja posle podeliti da vidim kolika je potrosnja na 10 minita .
Golf 2 je proslost a ako mislis na onog zelenog golfa 1 tog vise ne moze ni najbolji hirurg da popravi . Plus sto nije ocarenjen nikada tako da ceka put za staro gvozdje .
 
20.000 za svako dete u beogradu koje ide u skolu . A vi slepci iz ostatka Srbije ko vas je.be . Vasa deca ne zasluzuju nista . 👏
Mislim da je problem sa predsednicima opština u srbiji kojima je bitno samo da zasednu u fotelju i da ništa ne talasaju.
Svi oni bi nešto budžeta mogli odvojiti za javno dobro.
Ovaj Šapić je izgurao nekolikom dobrih beneficija za građanstvo beograda, recimo besplatne ulaznice za javne bazene, udžbenici, zelenilo, šetališta itd..
Ali dok je bio predsednik opštine NBg naprednjaci mu nisu hteli dati ni dinara kao i ostatku srbije nego je sve rešavao na nivou svoje opštine. Obzirom da je morao ući kod njih sada ga ne diraju i dozvolili su mu malo društveno korisnog rada.
mnoge stvari mi se ne dopadaju kod njega, ali ono što dobro uradi volim da primetim.
Slična stvar je i sa stamatovićem koji posle prve vožnje u gondoli sa predsednikom postao jači naprednjak od rođenog naprednjaka..
 
Fiat Stilo 1.9 JTD 115 KS, potroši na ler gasu za ceo sat malo više od pola litre, kada je napolju 0°C.
Više troši u prvih 20 minuta, posle manje.
Testirano improvizovanom metodom, ali sa 99% tačnosti.
 
@Зорге - Odavno me to zanima . Nisam ni citao clanak . Ali mehanicari savetuju zimi da kola trebaju malo da se zagreju pa da se tek onda voze . Kada se to ispostuje kompjuter pokazuje ogromnu potrosnju u pocetku 20+L . Zato sam okvirno pitao za pola sata i potrosnju . Lako cu ja posle podeliti da vidim kolika je potrosnja na 10 minita .
Golf 2 je proslost a ako mislis na onog zelenog golfa 1 tog vise ne moze ni najbolji hirurg da popravi . Plus sto nije ocarenjen nikada tako da ceka put za staro gvozdje .
Nema nikakve potrebe da auto uopste radi na leru, odma moze da krece . Brze ce i postici radnu temp. Naravno ne bas veliki gas odmah. Kod starih modela mozda je i bilo.
 
20.000 za svako dete u beogradu koje ide u skolu . A vi slepci iz ostatka Srbije ko vas je.be . Vasa deca ne zasluzuju nista .
Lazo, donekle si u pravu, ali nešto i nisi. Svaka lokalna samouprava ima svoj budžet. Pune ga i prazne građani. Beograd sa okolnim mestima koje mu pripadaju (po meni je van pameti da jedan GRAD Mladenovac pripada gradu Beogradu, al aj sad) čini skoro trećinu stanovništva čitave Srbije. Samim tim, ubira i ogromne prihode, prilive novca u budžet. Posle toga, mnogo zavisi i od lokalnih funkcionera.
Ko brani lokalnoj samoupravi grada Niša (recimo) da uradi sličnu stvar?
Ne može se ništa gledati crno-belo, ništa u životu nije tako.
Jedan primer - subvencije republike Srbije za mehanizaciju su 50% bez PDV. Koliko su u pokrajini Vojvodina? Veći, dosta veći. Sada neko iz Smedereva može reći - a mi ostali, ko nas je. e!?
I donekle biti u pravu, zar ne?
 
Nazad
Vrh