Chat 17

Pa nije otisao nego zapoceo sopstveni biznis...
Desavalo se i pre ali sada je velika razlika u motivu i namerama...
Nekada je vecinom bio neobrazovan i kadar sa srednjom st.spremom koji su isli da zarade i da naprave kucu u svom rodnom mestu...kupe mercedesa i vrate se...
Sada odlazi dosta skolovanih ljudi koji ne planiraju da se vrate... a od nize obrazovanih koji su otisli retko ko zida kuci i ulaze u srbiju u nesto nego samo životare...tu su gde su
Naravno ima izuzetaka al uglavnom se stvari odvijaju ovako...
 
Pa nije otisao nego zapoceo sopstveni biznis...
Desavalo se i pre ali sada je velika razlika u motivu i namerama...
Nekada je vecinom bio neobrazovan i kadar sa srednjom st.spremom koji su isli da zarade i da naprave kucu u svom rodnom mestu...kupe mercedesa i vrate se...
Sada odlazi dosta skolovanih ljudi koji ne planiraju da se vrate... a od nize obrazovanih koji su otisli retko ko zida kuci i ulaze u srbiju u nesto nego samo životare...tu su gde su
Naravno ima izuzetaka al uglavnom se stvari odvijaju ovako...
Kako bre nije otisao?Sve kolege i drugari su mu predvidjali najgore i maltene bacali kletve :ROFLMAO:
Koga poznajes da se neprekidno od 1986 bavi privatnim poslom?
 
Poslednja izmena:
@Lule28 - ne budi politicar , ne uvijaj i ne izbegavaj odgovor . Koja sada strana od zapadne opozicije radi za AV ? Ovi sto izlaze ili ovi sto bojkotuju ?
 
A ko izlazi?

Dobrica,cuta,lazovic???

Nece dobiti ni 8% glasova

Da se ispravim jos niko nije podneo kandidaturu,tako da je jos sve otvoreno
 
Tu je i Aleksic i zalutali ( Lutovac ) DS . Sa njih dvoje mozda ce i stici do 10% .
ma nikako

ds tj lutovac je rekao da ds nece izaci ako se ne promeni biracki spisak(a nece)tako da ti on otpada

ostaje aleksic koga su verovatno ucenili sa jovanicom protiv tuzbom i kazem ove dobrice,lasice itd sto nema ni za cenzus

ponavljam kandidature jos niko nema jer nema ni koalicije
 
Pa kada ljudi van Bg. u razmerama preko 50% glasa za koga treba i za sitne novce prodaje dusu Djavolu . E zato je Bg. tu gde jeste i dobija sve . Neka se ljudi zapitaju u kome je sustinski problem .
@Lule28 - ok Lule cekamo buduca desavanja . Samo je Lutovac prvo rekao da ide gde ide vecina a u koaliciji za jedan glas vise je bilo za izlazak .
 
@Lule28 - ok Lule cekamo buduca desavanja . Samo je Lutovac prvo rekao da ide gde ide vecina a u koaliciji za jedan glas vise je bilo za izlazak .
zato smo tu i gde jesmo
gde svaki glas vredi isto

glas predsednika stranke DS-a i glas Novo lice Srbije(parandilovic)
ili glas jednog Cute vrede isto kao i glas Stranke Slobode i pravde

tu je sve otislo k'vragu kada je to dozvoljeno ko i kako odlucuje

 
мени познаник понудио 5000 да гласам за снс ја нисам знао шта да кажем знам лика преко 30 година он сам признаје да мора да купује јер ови озгор то траже ставиоме у непријатну ситуацију а вероватно је њему тако сваки дан
 
Zbog cega nekom majmunu radi auto pola sata pred kucom?
Ниси помислио да би његови ситни мајмунчићи болешљиви, па шмрљаве чим за'лади или да су му мајмуни родитељи лошег здравља, па хоће да им олакша пут на неку контролу или терапију код ветеринара или где већ иду? Или исто то кад упече звезда са климом?
 
мени познаник понудио 5000 да гласам за снс ја нисам знао шта да кажем знам лика преко 30 година он сам признаје да мора да купује јер ови озгор то траже ставиоме у непријатну ситуацију а вероватно је њему тако сваки дан
Mene komšija pitao za siguran glas zimus, zena rekla da može da je stavi da će da kad je zovu potvrditi.
Za mene znaju da im se uvek najebem majke kad mogu, komšiji sam reko ako ti fale ljudi zapisi me ali kako ću d aodreagujem kad me pozovu da potvrde ko zna.
Nije mu trebao moj siguran pa me nije upisao.
Suprugu zvali ona bila fina, covek radi u srednjoj skoli predaje strucne predmete, iako imaju privatan biznis voli da predaje

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Trebao bih uslugu,kod nas nema ni za lijek ovakve spojnice,treba mi za sjedalo za traktor,
Ako tko ima volje kupiti i poslati mi na adresu,plaćam uslugu i sve troškove.
Svaka prodavnica kamionskog programa ima ove spojnice. Ima ih dosta on line.
 
мени познаник понудио 5000 да гласам за снс ја нисам знао шта да кажем знам лика преко 30 година он сам признаје да мора да купује јер ови озгор то траже ставиоме у непријатну ситуацију а вероватно је њему тако сваки дан
Sledeci put kada dodjes u takvu situaciju uzmi mu novce i kazi nema problema . Onda uplatis te novce nekoj humanitarnoj organizaciji a glasas protiv tih sto krse zakon i savest ti je mirna . Jedino zeznuto ako moras da uzmes vec zaokruzen listic a da vratis prazan .
 
Ниси помислио да би његови ситни мајмунчићи болешљиви, па шмрљаве чим за'лади или да су му мајмуни родитељи лошег здравља, па хоће да им олакша пут на неку контролу или терапију код ветеринара или где већ иду? Или исто то кад упече звезда са климом?
Klima ce da im pomogne? :ROFLMAO: Prirodni tok kaze samo zdravi i jaki opstaju! :ppozdrav:
Verovatno kod kuce ostavljas bolesne zivotinje i lecis ih,a one zdrave bacis na smetliste?
 
Горане, морам да питам иако је очигледно: схваташ ли да ја говорим о људима, а не о животињама, конкретно мајмунима, како си назвао неког хипотетичког типа са аутом на леру?

Старима, ситној деци и онима који су лошег здравља је много пријатнији..... или боље да кажем мање непријатан неки пут када упече звезда у кабини аута у коме је 25 степени него у кабини онога у коме је 35-40 степени или колико може да се буде топло. Дакле, да, клима им помаже само тако.

Сети се те форе са опстајањем здравих и јаких када они из твоје околине и ти сам престанете да будете здрави и јаки, удобно се завали и пусти да све иде природним током.
 
и које у онда ту у користи ја што сам убацио неважећи листић и узео 5000 динара или они који су на власти па то су наше паре које они извлаче из града и државе тај што је мени нудио паре је радио јашу томић после поплава онда је био код веље сад је у паризер странци стално нешто муља за своју корист ништа теже од кашике није дигао на јаши је узео добре паре сад извлачи из градских предузећа
 
Nazad
Vrh