Chat 17

E Banat ,nastavljas sa pogresnim procjenama . Slicno kao za Rusiju u Ukrajini. Izrael dali je jaci od Irana ? Izrael je jaci od bilo koga . E sad dali se sluze pretjeranim sredstvima za odbranu svog naroda brutalnim metodama dva oka za zub ,i dali postoji drugi nacin ,o tome bi se moglo raspravljati.
Mada nije bas tacno da su presreli 99 posto balistickih i dronova . Nekoliko balistickih raketa se provuklo.
 
Poslednja izmena:
Опет погледаш мало издалека, ако се ово на блиском истоку залети требаће им сваки могући пво систем. Који украјина неће добити, исто тако муниција било ког калибра неће стићи. Е сад је и трамп окренуо плочу и каже може само зајам украјини, нема неповратних сретстава.
Французи и енглези се залећу али проблем им прави прекоумпирарана украјинска држава. За сваки успешан напад на руску технику, било брод, аеродром или војна база, враћено им неколико пута више. Само тај реципроцитет треба погледати и видети да информације цуре код украјинаца.
 
Брате мили, шта се правиш луд!?

На шта сам реаговао?

На твој идиотски коментар:


Не, то што си написао није бедастоћа - то сам ја употребио најмање увредљиву реч којом бих описао твоју "умотворину".
Tvrdim da bi nam bolje bilo da nismo izrekli 'bolje rat nego pakt' i da bi nam pod nemcima bilo bolje nego pod titom. Opet kazem nemoj da si 'rob' pa da moras da citas moje 'umotvorine', i da jos usput vredjas kao clan putin jel ti se nesto nesvidja.
 
Опет погледаш мало издалека, ако се ово на блиском истоку залети требаће им сваки могући пво систем. Који украјина неће добити,
about that:
1713066172233916.png

new-partiot-and-missiles-for-ukraine-13-apr-2024.png


da sumiramo Iranski napad:

1713066631138352.png


USA kazu da su oborili 99%

sta znaci da su prosla 3 (slovima TRI) projektila/drona sta god (u stvari 3.31 da zaokruzimo na 3 ili 4?)

За сваки успешан напад на руску технику, било брод, аеродром или војна база, враћено им неколико пута више. Само тај реципроцитет треба погледати и видети да информације цуре код украјинаца.
kako si i pomocu kojih trikova povezao curenje informacija i "reciprocitet" ruskog bombardovanja ukrajinskih termoelektrana?
rusi su toliki debili da dosad nisu znali gde se nalaze ukrajinske termoelektrane, hidroelektrane, skole i obdanista? (dobro, mozda stvarno nisu znali gde se sve nalaze skole i obdanista, pa im neko iz ukrajine javlja gde se tacno nalaze? pitam za druga)
 
Poslednja izmena:
A sad ozbiljno pitanje za rusofile:

Da li je NATO bombardovanje nasih elektrana i mreze za prenos el. energije bilo OK (takodje skola i obdanista)?

I ako nije, kako je to sad OK kada to rusi rade Ukrajincima?

i obrnuto:

Ako je sve u redu sa ruskim bombardovanjem Ukrajinskih elektrana i mreze za prenos el. energije (takodje skola i obdanista)

Zasto to nije u redu kad je to isto radio NATO u Srbiji?
 
Poslednja izmena:
Naravno da nije ali moze da se posmatra i ovako . Da su nam zeznuli svu energiju odmah i da smo ziveli 20 dana u mraku mozda bi narod izasao na ulice i sklonio vlast 🤔 . Rusi dve godine nisu to radili a nama su vrlo brzo i to je razlika .
@MOMOSARIC - kako nisu jaci kada ih ima 300.000 miliona i luda vera naspram 10.000 jevreja .
 
Опет мало се издигнеш изнад и видиш да руси раде све што и нато од 1994, године наовамо. Преписали су тактику од њих. Такнуто-макнуто нема жалби. Ун, савет безбедности и остале организације. Увели санкције...
Нисам русофил, гледам обе стране у сукобу али кад већ морам да навијам нећу сигурно за нато и њихове сателите.
Ево виђење једног аматера аналитичара, занимљив канал.
 
Опет мало се издигнеш изнад и видиш да руси раде све што и нато од 1994, године наовамо. Преписали су тактику од њих. Такнуто-макнуто нема жалби. Ун, савет безбедности и остале организације. Увели санкције...
Нисам русофил, гледам обе стране у сукобу али кад већ морам да навијам нећу сигурно за нато и њихове сателите.
da li shvatas da ovime sto pravdas ruse, PRAVDAS NATO bombardovanje srbije?
da li to shvatas?
 
Tvrdim da bi nam bolje bilo da nismo izrekli 'bolje rat nego pakt' i da bi nam pod nemcima bilo bolje nego pod titom. Opet kazem nemoj da si 'rob' pa da moras da citas moje 'umotvorine', i da jos usput vredjas kao clan putin jel ti se nesto nesvidja.
Доловац, читаш ли ти то што сам напишеш или ти тај процес иде независно од размишљања?

По том "добром плану", како си га ти назвао, а Хитлер и његова екипа назвали "Генералплан Ост", ми Срби, заједно са осталим словенским народима, као "расно непожељна" група, "подљуди", било смо предвиђени за истребљење, а не да нас узгајају да будемо служинчад. Да су ти Немци победилу у Другом светском рату, можда би се твоји родитељи некако и родили, али се ти сигурно не би појавио на овом свету.

И шта кажеш - увредио сам те!? А што се не запиташ као сам ја схватио ону твоју "тврдњу"? Кажеш да не морам да читам то што напишеш. Нараво да не морам, али не мораш ни ти да дајеш суд о нечему о чему се ниси потрудио ни мало да стекнеш неку представу ко, када, шта.
 
sve u redu sa ruskim bombardovanjem Ukrajinskih elektrana i mreze za prenos el. energije (takodje skola i obdanista)
Ма то они због утицаја немачких зелених из еколошких разлога.
ne pitaju se ovde amerikanci mnogo, oni su ovde da ginu za izrael:
На које си Американце мислио? Беле, црне, црвене, жуте, сиве...
 
Да ли ти схваташ да ниси могао нато-у ништа зато што се прогласио да је изнад закона? Писао сам раније ако и дође до светског сукоба( није далеко) треба остати неутралан али сигурно не стати на страну нато-а. Окрени се око себе, види шта ти мисле државе у окружењу.
 
Да ли ти схваташ да ниси могао нато-у ништа зато што се прогласио да је изнад закона? Писао сам раније ако и дође до светског сукоба( није далеко) треба остати неутралан али сигурно не стати на страну нато-а. Окрени се око себе, види шта ти мисле државе у окружењу.
A šta mi mislimo državama u okruženju?
 
Мисли све најбоље, али као што сам већ писао историја се некако понавља, шта ћеш кад су скоро увек исти протагонисти.
Ако дође стани-пани да ли се јављаш добровољно у логор или у брда?
 
Ono što nama misle mi smo njima radili i još radimo. Od događanja naroda do mešanja u izborne procese. Imao si celu deceniju da u praksi dokažes patriotizam ali nešto sumnjam u to.
 
Доловац, читаш ли ти то што сам напишеш или ти тај процес иде независно од размишљања?

По том "добром плану", како си га ти назвао, а Хитлер и његова екипа назвали "Генералплан Ост", ми Срби, заједно са осталим словенским народима, као "расно непожељна" група, "подљуди", било смо предвиђени за истребљење, а не да нас узгајају да будемо служинчад. Да су ти Немци победилу у Другом светском рату, можда би се твоји родитељи некако и родили, али се ти сигурно не би појавио на овом свету.

И шта кажеш - увредио сам те!? А што се не запиташ као сам ја схватио ону твоју "тврдњу"? Кажеш да не морам да читам то што напишеш. Нараво да не морам, али не мораш ни ти да дајеш суд о нечему о чему се ниси потрудио ни мало да стекнеш неку представу ко, када, шта.
Moram da se složim sa navedenim
 
Nazad
Vrh