Centralno i etazno grejanje.

Ala me hoce. Ko ima slabo srce neka negleda.
09a3b4d09ce9549c4078db88131a6cac.jpg
[/IMG]
 
O Svetom Iliji neće da procuri...
Znam kako je, imao sam takav slučaj pre 6 godina.

Danas me rodjak zove i pita da mu pozajmim peleta, 2013. sam presao na pelet i nakupovao veću količinu, ali posle dve godine vratio se na drva jer mi je isplativije. Pelet uključim samo kad su praznici i za slave. Kaže peleta nema nigde, samo jedno stovarište nabavilo jedan kamion a cena da otresaš ušima. 37000 din tona.

Inače već treći dan kako se čuju testere po selu. Mnogi ostali bez ogreva.
 
Ja sam jedva briket naso da probam kako ce da gore posto nigde drva nema da se kupe. Po gradu se prodaju po 6000 a kod mene ne moze da se ode u sumu

Sent from my SM-J500F using Tapatalk
 
Danas sam iseko sa brusilicom jedno parce spoljne oplate i zavario oko onog dela gde je procurilo. Neka izdrzi jos ovu sezonu pa cu u toku godine da nabavim novu. Ovo joj je 7 godina. Slikacu sutra da vidite zakrpu.
 
Kod mene prvi kotao Megal dvopromajni a sada takođe Megal ali tropromajni.Po meni dvopromajni je bolje radio radnju(grejao) a možda je problem i u uglju.Koristi se ugalj Banovići i nije kao što je nekada bio dosta njih je ovo konstatovalo.
 
Zrenjaninske su bile peci zapravo,al tada je i radjeno zapravo,ja imam od 2007 Megalovu,za sada radi,do prosle godine je isao samo kameni ugalj pola kocka pola orah...
Kazu da je Ruski kameni ugalj jako dobar,jedino sto je 16-17 hiljada i kazu oce pec da krepava,za njega je zakon Stadler.

Ovo je Megal Bujanovac.
 
Ja imam bala i da mi pretekne, a sad mi nude neovrsenu soju 2 jutra u 5 parcela da idem da pokosim, ograbim i upresujem, za dzaba samo da sklonim sa njive....
 
Nazad
Vrh