Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Jedino urea ,ona ispade najjeftinije djubrivo,bas razmisljam da idem dve prihrane samo sa ureom.... urea prosle godine kod nas 1100,a ove bas pojeftinila
 
Ruska ureja u zadruzi 35din/kg pakovana u vrece od 50kg.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Kod Marka na Misaru, poljoapoteka Balkan. Vec dve godine je jeftiniji 2 do 3 din od ostalih.
 
Ne napisah urea je ruska. Nemam srca da kupim, već sam napisao loše loše jako loše iskustvo sa pančevačkom ureom. Nisam kupovao poslednjih 5 godina njihovu ureu, ali zgadila mi se poslednja tura. 15 je ok, san i kan ok, urea nikako. Kada ja ne mogu da zavrsim za par sati 10 kj onda izem i uštedu. Kod mene je uvek vremenski cajtnot i nemam luksuz da se zezam sa djubrivom koje se lepi za zidove rasturivača.
 
San sam bacao godinama i super je vestak,topi ga pljuvacka i ima tu kolicinu N u sebi,Urea bila losa sada ne znam,za sada je Elixirova keva nema prasine i malko krupnija pa se baca u p.m. dobro
 
San mi deluje finansijski primamljiv u odnosu na an, tako da ga obilato koristim. Nemam relevatne podatke za potrošace njihove uree u poslednjih 5 godina, a svakako tih 3 000 dinara po toni me nece spasiti u životu. Negde nema ustupaka. Ruska i rumunska urea su uvek kod mene imale prodju.
Još kada bi mogao amazone da dodje u moju avliju, tek tada bi rasipanje bilo pesma.
 
Nazad
Vrh