Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Uzeo azomures Rumunsku ureu 600/1 na 34 din sa pdv. za odma, prvi put je koristim neznam kakva je, imao sam AN azomures 50/1 bio je super granulisan I dobro odradio posao do sada sam išao sa kutinom ureom međutim nemaju pakovanja koja meni odgovaraju.
 
Proizvode sami ureu, ja sam je uzimao i zadovoljan sam. U sustini Urea je dobra cija god da je. Kutina mi ovde koristimo zbog ustaljene granulacije, a kako su oni po pravilu skuplji od Ruske, poslednje 2g koristim rusku sto Promist pakuje i takodje sam zadovljan i granulacija je bila identicna obe godine.

Uh Bojceticu kako sam ja naj...... 2003 godine sa pancevackom ureom. Kupio u maloprodaji direkt sa trake, bila jos topla. Nisam mogao tri dzaka napuniti ciklon, koliko se lepila. Na kraju jedan dzak sipam a dva ponesem pa kada izbaci otvorim drugi i tako potrosim i treci. Od tada nikada vise nisam kupio pancevacku ureu i ne zelim je, pa da je 10 dinara povoljnija. San je ok.
Inace i na kutinsku ureu su se ljudi u selu žalili, ali da nije bilo reakcije na usevu, no samo to cuo od njih.
 
Gde si to nasao, jos da ti donesu?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Moze li mi neko reci koji je procenat azota u ruskoj ureji? Danas zovem da pitam kaze mi prodavac imam rusku jaca je za 2 procenata od lincera i kutine? A i neka preporuka( lincer, kutina ili ruska). Cena ista
 
U samom tehnoloskom procesu proizvodnje ona je 46,x%. Prosto je tako, to mi je pricao iz Fertila pre par godina komercijalista.
 
Za 48% nisam čuo ali za piliranu jesam.Vrh kako je urađena.Teške i sve jednake kuglice.Može se bacati i po vetru ukoliko je umeren.
 
@milos539 proveri da nije 46.2% jer to pise na dzakovima promista od 25 kg koji pakuju rusku pa se trgovac "zabunio"..
 
Da li je dobra ruska urea?
I lincer 15:15:15
U odnosu na ostale prozivodjace?
Kod mene u polj.apoteci ih hvale kao da nema bolje od njih.

Sent from my CUBOT CHEETAH 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh