Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

I ja sam imao istu tu ponudu neki dan.Navodno neki Moma iz MK Komerca.Da mi donesu 6t ureje po 22 ali samo da im platim 1tonu na racun da opravdaju kamion sto dolazi.
 
Ma moras uplatiti tu 1 tonu.Nikad nista ne dodje kod tebe niti te vise zovu.Uplata je da navodno smeju da posalju kamion.Da imaju opravdanje sto ga salju.
 
:haha: Brat ih j.bo prevarantski.Mene zvao a ja baš nešto pisao i zapišem njegovo ime onako bez veze,pričali malo i prekide se veza.Posle pola sata zove sa drugog broja isti čovek ali reče drugo ime.Onda sam morao da ga navučem majstorski jer nisam mogao da odolim pa je popizdeo poprilično.
 
Nisam.Nije moglo da se naruči jer je imao samo 7,5 tona veštaka viška pa do popisa da ga izvuče.Bio sam na putu toga dana(u sobi :haha: ).Čak u Tordi pa sam ga ubeđivao da dođe časom donde da mu dam pare pošto nisam mogao tek do večernjih sati stići u N.S a pošto je hitnost u pitanju eto dao bi mu i za gorivo što se provozao. :haha:
 
KAN 27
UREA 35
Jedno je Kutina,a jedno Lincer,ali zaboravih koje je koje...
Ne znam sta je pametno.Da li kupovati sad nesto ili cekati...:sta:
I dobra stvar je sto djubrivo ne moram da preuznem odmah,nego mogu i kasnije,za mesec-dva.
 
Isto sr...nje drugo pakovanje,vestak pravi onaj ko ima gasa,zna se ko ima u izobilju tako da vecinom sva djubriva dolazi iz SSSR.
 
Mislim da na ovoj nižoj ceni veštačkog đubriva možemo zahvaliti, između ostalog i minimalnim površinama pod pšenicom,Bio danas u Meteor comercu,akcija na 3 i preko tona 33 din Lincer ili Ruska urea,na manje količine 36 din,kaže mi žena da su nakupovali puno veštaka,a jako malo prodali,pa sad prave akcije samo da se rasproda što više.
 
Nazad
Vrh