Cene teladi

Koji je nakupac?Mi koji radimo isto to znamo manje vise sve njih ako ti nije tesko izbaci sliku da uporedimo i ja sM pre mesec dana uzeo plaćao 800e
 
Zvoni mi u usima prica pokojnog oca 91 godine i 92 godine, kupio Telad u Petrovac na pijac 200 kg 900 maraka iduce godine ih prodao 600 kg po 1,5 marku za 900 maraka komad rekao nece vise i komsija ga ubedi ajmo u Petrovac i ajde i ajde i odu pazari Telad 200 kg za 600 maraka iduce godine dodju siptari Carapan da ih kupi nudi 2 marke a otac i komsija zapnu 2,5 marke siptar ih u besu opsuje oni za njim lopatom na kapiju stane siptar i kaze zamesec dana cu da dodjem mom ocu 1 marku a ostalima 90 feninga i tako je i bilo 600 kg 600 maraka a kukuruz bio 40 maraka 1 meteri.
 
Kolege koliko se krecu muska telad simentalci da nisu sisavci, gde uzimate od kojih nakupaca ako moze kontakt ?

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
Poslao sam ti poruku i broj.

Da i mene je cena privukla,gde god sam zvao ne mozes tele kupiti ispod 800e.

Jelste malo sitnija roba ali imaju dobru gradju.
 
Da jesam u Pecincima. Oko 50 komada sam uzeo od njega do sada od meleza,simentalaca i sada belgijance uvek pristojna roba i nije bilo ni jedno uginuce. A najpovoljniji je sa cenom.
 
Nazad
Vrh