Cene teladi

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

MONTOYA je napisao(la):
Kupio danas 20 teladi po 400e,prosek 130kg
Malo jace od 3 evra/kg!, koliko ti izadje trosak do prodajne tezine, sta sve imas svoje?
kod nas telad 2.5E muski, zenski 2.2-2.3E, ali ne ispod 160 kg
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

francuz
hranu ne kupujem ako si na to mislio a trošak ne računam​
miloše,juče u rumi pogodio se sa švercerom​
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Telad do 220kg 24kn euro kuna=7.3
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kraljevo,5.3.2010.god.
zenska telad-255din/kg
muska telad-280din/kg
junad do 300kg-160din/kg
junad preko 480kg-150din/kg
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Eto kažu poljoprivreda se stabilizuje, kako vi nalazite ove cene za telad, a još komplikovanije kako nalazite kupca. Kod mene nema cene evo ja tražim skoro da molim nekom da prodam simentalca (tele) zvao ove lopove da dođu da kupe tele pošto zašto (koliko oni kažu za cenu) ni to nepali. Sad sam dao oglase preko TV koji glasi "dajem tele bez pare plus nagradu od 200evra", valjda će to da upali nadam se jer sam ja veliki optimista ne gubim nadu tako lako. ::samo bes::
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

@golub, nadji malo vise telica kod tebe po nekoj normalnoj ceni pa da pravimo poso ::novac::
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Uf gde me pogodi baš u živac cukaneca.Kod mene su telići kao humanitarna pomoć. Ima nas par budala koji čuvamo simentalca moje su pereklo iz Smederevske Palanke ono ostalo je buša (neki mešanac).U poslednji desetak dana dolaze iz okolinu Leskovca, Niša... i samo tovare, do mene nemogu da stignu jer se napune kao brodovi. Kažu ovi ljudi što su prodavali, za neku kilažu od 180-200kg plaćali su oko 300evra, 20evra plus minus. Pa ja sam pre desetak dana kupio štene nemačkog ovčara za 260evra, sušu mu j...m. :zli:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

I ja bih prodao jedno musko tele od oko 200 kila,crveno belo.... :D
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

telad su bas jeftina u kraljevu
u valjevu za Veliki petak
musko 300 do 315
zensko 250-260 za kilo
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

tri sigurna nacina da propadnes prvi i najbrzi kocka drugi najsladji svaleracija a treci i NAJSIGURNIJI poljoprivreda pa sramota da za 300 eura kupis tele 200 kg '
Post je spojen: [time]1270732464[/time]
_________________________________________________
Farmer bob a koja je cena prvotelki steonih kod vas?
Post je spojen: [time]1270764880[/time]
_________________________________________________
:ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Pozdrav svima, juce sam bio po Bretanji(severo-zapadni deo Francuske), i u razgovoru sa nekim mestanima jednog sela , dokacimo price i o govedima, kazu da farmeri govedari musku telad mlecnih rasa prodaju prvog dana po ceni osemenjavanja(40e) ili ga lupe cekicem u glavu odmah!!
Sokantno!!, ne isplati im se da gaje june holstein ili neke druge mlecne rase ::lose::
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

kod nas 24kn nebitno jel musko ili zensko nitko te nepita ali samo domaca telad i simentalci idu po toj cijeni a ostali manje cca 21kn osim holstajna njih moras nuditi da kupe iako ima 170kg ali su siljate guzice i nema radmana.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Ja sam juce dobio 200,oo/kg za super dobro zensko tele simentalca, 25.04. ce napuniti tri meseca, obim grudi 128cm
i mislio sam se dal da ih zatvorim u stali pa sve zajedno da upalim il da pobijem samo g...a, ali sam se suzdrzao da ne ispadne medjunacionalni konflikt. Tuzno i ruzno, a bice, kazu, jos teze.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

kazi mi druze jesi prodao tu telad :kisa: :kisa:[/color][/color]
Golub je napisao(la):
Uf gde me pogodi baš u živac cukaneca.Kod mene su telići kao humanitarna pomoć. Ima nas par budala koji čuvamo simentalca moje su pereklo iz Smederevske Palanke ono ostalo je buša (neki mešanac).U poslednji desetak dana dolaze iz okolinu Leskovca, Niša... i samo tovare, do mene nemogu da stignu jer se napune kao brodovi. Kažu ovi ljudi što su prodavali, za neku kilažu od 180-200kg plaćali su oko 300evra, 20evra plus minus. Pa ja sam pre desetak dana kupio štene nemačkog ovčara za 260evra, sušu mu j...m. :zli:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

kakve su cene teladi kod vas?? malih kao i onih od cca 160kg
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

ja sam kupovao sisancad od 10 dana 140 eura melezi simentalac holstein

Post je spojen: [time]1274336318[/time]
_________________________________________________
po racunici da ga doteram do 11 nedelje 220e me izadje zasada nisam imao nikakvih problema sa prolivom i slicno
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kolikoće sad garagani da traže za telad na ovu cenu bikova?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

zdravo ljudi! hoce komsija da proda simentalca oko 300-320kg za 500e.jel vredi da kupim?molim vase misljenje!
 
Nazad
Vrh