Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

I njihovi bikovi su uglavnom u R klasi, manji deo U
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

vla je napisao(la):
To je cena bikova na liniji klanja za E klasu, prema EUROP klasifikaciji bikova, naši ne bi bili ni u P klasi
Pa sta sad ispade mi ne znamo toviti bikove,pa nasi nisu u klasi :sta: :sta:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

EU standardi, tovne rase bikova a ne domaći šareni, cena na liniji klanja, a ne u štali i tako dalje ...
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Imamo mi bikove koje oni nikada nisu videli i sigurno zdravije hranjeni nego njihovi i samim tim i vrede više :udri:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Pa prodaj ih evropi a ne nakupcima i švercerima
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Apsolutno se slažem, što se tiče tova junadi definitivno ne kaskamo za Evropom, ni u pogledu kvaliteta a ni ishrane. Čak za ishranu mogu reći da je odmerenija u našim uslovima, tj više sena i silaže u odnosu na slične obroke u EU:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Pa mi smo zato i zadovoljni cenom od 2e,ne trazimo 3.4
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

3.4 na liniji klanja, da je ta cena zive vage, snicla bi kostala 1000 dinara, ko bi to kupio. :sta: Inace po Beogradu kupuju 2 banane i 200 grama mesa u mesari ::lose::
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Danas bio nakupac do mene,koji mi inace svake godine dovodi kupce, i kaze da sad trenutno mogu da dobijem 2 eura za bikove! Kaze da nemogu vec nedelju dana da natovare kamion jer nema bikova nemogu da ih nadju,i da ce brzo biti 2,5 eura!!! O boze moj hocu li i ja to doziveti
::namigivanje:: ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Znaci sad kad sam docekao 2 eura ,da sacekam jos malo do 2,5.posto su telad na pijaci u jagodini? :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Rodja je napisao(la):
Znaci sad kad sam docekao 2 eura ,da sacekam jos malo do 2,5.posto su telad na pijaci u jagodini? :ppozdrav: :ppozdrav:
Rekao sam ja tebi kad su bili 1.75-1.80 i kad ti ispune 2 evr. da ces da trazis vise :haha:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

PIFTA je napisao(la):
Rodja je napisao(la):
Znaci sad kad sam docekao 2 eura ,da sacekam jos malo do 2,5.posto su telad na pijaci u jagodini? :ppozdrav: :ppozdrav:
Rekao sam ja tebi kad su bili 1.75-1.80 i kad ti ispune 2 evr. da ces da trazis vise :haha:
Pa kako da ne trazim kad je cena otisla na 2.10-2.15.Ne vidim razlog sad da dam po 2! :sta: :sta:
Izvini brate ,al u danasnje vreme je asnica 700,800 evrejsa! :cool: :cool: :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Rodja je napisao(la):
:zli: :zli: Ovde su 3 -3,10.al cigani i sverceri najradije prodaju "djuture".posto ih dole u Jagodini,Kraljevu, Kragujevcu ,Zajecaru ,...itd,uzmu na kilo od seljaka i onda ovde seljaka lome preko!Ko koga ogazi! :ppozdrav: :ppozdrav: ::lose:: ::lose:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes::
A jel forum ne može da posluži još čemu?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

cukaneca je napisao(la):
Rodja je napisao(la):
:zli: :zli: Ovde su 3 -3,10.al cigani i sverceri najradije prodaju "djuture".posto ih dole u Jagodini,Kraljevu, Kragujevcu ,Zajecaru ,...itd,uzmu na kilo od seljaka i onda ovde seljaka lome preko!Ko koga ogazi! :ppozdrav: :ppozdrav: ::lose:: ::lose:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes::
A jel forum ne može da posluži još čemu?
Izvinjavam se ako je ovo :off_topic:.Nije postojala namera. :ppozdrav: za urednistvo!
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Koliko sam razumeo cena bikovima u narednom periodu ce da skace, da li je to tacno.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

cika_jova je napisao(la):
pretpostavljam da je cukaneca mislio da se preko foruma mogu povezati ljudi koji imaju telad za prodaju i tovljaci i da se na taj nacin izbegnu sverceri :cao:
Baš tako !!
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

a Je l' ima neko da je dao bikove po 2e,ili za vise mozda?
ili mi ovu cenu samo nagadjamo? :cao: :cao:
 
Nazad
Vrh