Cene hleba u vašem kraju?

I kod nas su razlicite cene od radnje do radnje.
 
Vrbaški polubeli 46 dinara je ovde najpopularniji, ima i nekih malo jeftinijih, ali i dosta skupljih vrsta hleba.
 
U mom kraju je masovno pala cena hleba na 25dinara za veknu koja vaga 500gr,kakvo je stanje kod vas??
Већином купујем у пекари где је векна 40 динара, али то је онај хлеб у правом смислу речи, мирис и укус, а не ови "пластиканери" од 20, 30 динара као гуму да преживам..
 
Tako svi pocnu sa finim hlebom dok ne namame musterije, a kasnije se izbezobraze pa ga slupaju kako hoce.
Nisam se ovde javljao,nisam kupovao duze vreme hleb,vec mesimo,ali u toj prodavnici sam radio kao magacioner ibpoznajem radnike,kazu da se ovaj hleb prodaje vec godinu dana,ali je slaba prodaja jer ima dosta jeftinijeg hleba u ponudi.
 
Hleb, nikad nije skup, koliko se "ceni"!!!

Ja kupujem "Zitomlin" hleb, to je bivsa drzavna firma , ali ostala im tehnologija i prave dobar hleb. Ma mi bi mesili kuci i dalje, ali nestalo brasna pre desetak dana, u sred posla oko setve, pa se ne stize da se ode u mlin. Prekjuce natovareno, ali ovo vreme zeza( nemam kabinu na F), i ne verujem da cemo stici pre Uskrsa da odemo da zamenimo zito.
POZDRAV!!!
 
Kod mene u mom delu grada,otvorena nova pekara.Domaći hleb 28 dinara,i mnogo je lep,a dokle će biti tako videćemo.Za sada uzimam taj.
 
Na trenutak sam pomislio da je to preskupo, ali onda sam procitao jos jednom i shvatio da je to extra jefitno :osmeh:
 
moji mese, najvise sam ja za to jer onaj kupovni je kao vuna, pojedem skoro celu veknu i kao da nisam jeo, a tek sto se zilav kao zvakaca guma. Kad zena jos ispece onu starinsku pogacu, najedem se kao covek, tad se i ne secam za meso, dovoljna mi je grudva sira i neka salata.:osmeh:
 
Nazad
Vrh