Cena suncokreta rod 2012. g.

Prinosi od 1300-1500 kg po lancu.Videcemo kako ce dalje dali ce na gore ili dole prinos, ja moje jos nisam poceo.
 
Znaci ponavlja se prosla godina a na kraju jbg izvini ne daju drugi da plati 40 din .Ako se ponovi stvarno je narod ovca za šišanje.
 
Malo pre stiglo obavestenje iz Milenijuma da je akontacija 44din,a konacna ce biti 1-2 vise od konkurencije.
 
To sto dobijemo kao akontaciju ce biti kako mi se cini skoro pa konacna cena...mozda 1-1,5 doplate kao i prosle godine....
 
Najgore od svega je sto uljarice cute.Kad budu one rekle cenu onda cemo znati na cemu smo.
 
ddragane a koje je to godine bilo jos da daju 2 vise da su ispostovali to je u redu a vise ne pamtim,a bio sam. . . .
 
Vise nema. U Tm suncokret otkupljuju Dijamant, Perovic iz Debeljace, Produkt iz Zrenjanina, MK komerc, jedna zena iz Zr, zaboravio sam joj ime, lokalna zadruga koja je na izdisaju. Ostali kupuju, ali nemaju otkupno mesto, vec salju kamion po dogovoru. Raca trazi da se vuce u Begejce.
 
oni da su posteni omogucili bi nam lager, pa ako ti sad netrebaju novci ti lepo sacekas da cena skoci(ili spadne) i onda se lepo unovcis kad tebi odgovara, a oni neka ga cede nek rade sta hoce i kad hoce...

gazda slovan komerc mi je rekao 44din avansno, ali kaze tek predstoje ozbiljniji pregovori, tako da je ???
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh