Cena suncokreta 2023

Зато ја и пишем годинама да коме је пољопривреда хоби и ко живи од ње не може исто да гледа на ствари јбг.
Ali cemu takva sekiracija sto se tice arende za vas koji ne radite arendu?’ Cemu lupanje glave odakle im novac i bla bla bla!
Ako puknu pukli su ako im ide jos bolje, sta onda jos veca sekiracija?!
Pusti te jadne ljude da oni sami o sebi vode racuna! Niti vam daju u dzep niti uzimaju!
Иди бегај...Ради се о отимању!Ако је по теби поштено набијати аренду комшији куму,брату,свака ти част а сви ћуте ко пичке и раде испод жита.Како се проналазе поједини јбт....иначе цена је 35 аконтно
 
Tema je cena suncokreta,a ne analiza uspeha protesta i političke prognoze za naredni period, naredne poruke na tu temu će biti brisane iz ove teme, ko želi da piše ima tema Chat za raznorazne teme, pa neka pišu tamo.

Pisanje van teme nije baš dobro došlo na forumu, znači nije pitanje cenzurisanja, nego će biti brisanje čisto da ljudi koje zanima cena suncokreta ne moraju čitati politikasne proklamacije stručnjaka.
 
Nije baš tolika greška, jer razumem da je situacija takva da se mora reći šta se misli, ili bar napisati. Samo kažem da se to radi u odgovarajućoj temi. :cao:
 
Deo poruka na video je obrisan, jer ti komentari se ne odnose na trenutnu cenu suncokreta.

Ili postavite video u temi chat (pa tamo komentarišite) ili komentarišite na YouTube ispod videa.
 
U Persu radnjama se pojavilo juce u prodaji Rusko ulje Suncica po 134 din za litar,pa jebote gde ovo ode, sve im.... EM
 
@sremac84 Na jednom mestu koje sarađuje sa Žito Sremom dobio sam 38.5 a na drugom 40 dindži.Čini mi se da sam završio sa njima, kukuruz im nisam predao i neću.Za sledeću godinu neka razmisle, napustilo ih je dosta ozbiljnih proizvođača ove godine.
 
Nazad
Vrh