Cena suncokreta 2023

Nisam imao suncokret, nemam suncokret i neću imati su cokret ali sam se prošle godine borio za cenu suncokreta dok je 99% onih koji seju suncokret sedelo kući. Samo sedite kući, lepše je.😉
 
Pa neka nam onda daju zejtin po veleprodajnim cenama a mi ćemo se snaći gde sa njim. Samo što bi onda atar mirisao na palačinke. ;) :ppozdrav:
 
Pa nije fora nabijanje arende, fora je da pokupe sto vise zemlje, a najlaksi nacin je da plate vise!
To sad sto manji to ne mogu ispratiti pa se bune je nesto drugo.

Ali realno ljudi gube kompas, neki se bahate koliko imaju i uvek malo!
Pa sto nebi neko ko radi 15-20 jutara ne bi uzeo arende pa kupio bar sebi novog suntavog belorusa ili sta vec, a ne drte 40+ voze.

Alavost je u pitanju.



Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
A sta to drugo moze biti?!
Kad neko ko ima i viska ti uzme zemlju?

Kako se osecas? Nije ti krivo?

Ne radim arendu , nisam pristrasan , ali kad gledam sa strane vidim sta se desava.

Uvek je velika riba jela malu, bilo i bice!

E sad sto kod nas nema zakona pa su te "velike ribe" na sumnjiv nacin postale velike...







Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Друго може бити?Добар мираз,новци од криминала,продатог страна,куће,земље наслеђено,кредита,повољног без камате и тако даље и тако ближе ....Не мој да се правиш блесавСељак обичан ОБИЧАН!је социјална категорија која тај луксуз себи не може да приушти.
 
Ali cemu takva sekiracija sto se tice arende za vas koji ne radite arendu?’ Cemu lupanje glave odakle im novac i bla bla bla!
Ako puknu pukli su ako im ide jos bolje, sta onda jos veca sekiracija?!
Pusti te jadne ljude da oni sami o sebi vode racuna! Niti vam daju u dzep niti uzimaju!
 
Друго може бити?Добар мираз,новци од криминала,продатог страна,куће,земље наслеђено,кредита,повољног без камате и тако даље и тако ближе ....Не мој да се правиш блесавСељак обичан ОБИЧАН!је социјална категорија која тај луксуз себи не може да приушти.
Vidis da ne bi bio socijalna kategorija zato sam se zaposlio.Jer godinama ide na gore poljoprivreda a ne na bolje.
Naj bolje da sedim skrstenih ruku i kulturno propadam


Ali dosta dzaba price, zna li ko sta novo o ceni?

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh