Cena suncokreta 2016

Prinos će biti manji u udnosu na prošlu godinu i do 30%, govorim za naš teren.

Konačna će biti malo veća.
...juce razgovarao sa otkupljivacem.....u petak se tek sastanci oko detalja otkupa , uslova i cene.........avans, bice varijanta dnevne cene pa prodajes kad hoces ali limitiramo do cca 01.11.2016. kad ce se navodno i znati definitivna cena
SRAMOTA......prvo predajte pa kad vidimo koliko ga ima onda cemo Vam krojiti kapu
Al sta je tuu je kako god okrenes mi proizvodjaci uvek na'ebemo
 
Takodje ne znas ko placa vise pa da tamo nosis. Ovako ispada da svi placaju isto, a posle koliko se ko smiluje za konacnu cenu.
 
Juce sam cuo da ce biti 28 dinara akontno +2 dinara posle doplata kao i uvek ta 2 prokleta dinara, mislim da je vreme da stavimo prst na celo i zapitamo se sta mi radimo i ko to nas zajebava vise, treba da ih zapalimo, mamu im je....em prokletu gladnu, dokle bre vise.
 
Bas zato sam i insistirao na Dijamantu imam informacije da je njihova akontna cena 30 dinara a ovde se pojavljuju mnogo vece reci jer para jos nigde nema.Pocinje opet LOV pa ko ulovi.Pozdrav
 
Dijamant 100% nudi 30.5 din akontnu cenu.To nije rekla kazala.I dalje ima ponuda za 35 i 36 din ali kao krajnja cena.
 
Kako se ovde ljudi loze na tugaljive price otkupljivaca, da je to strasno:svinja:
Ko se lozi na tugaljive price??Ja ti kazem kako stoje stvari,ne izmisljam neke gluposti,ovde kod nas ima dosta posejanog suncokreta a i nasa zadruga sa kojom saradjujemo je jedan od najjaci i najveci otkupljivac uljarice i zitarice i sve ide preko viktorije i ekipe
 
I sa 35 opet nista.Bice pisanja par dana i gotovo.Isto kao sto je sad zamrla tema o ceni psenice tako ce i ova cim se priblizi vrsaj kukuruza.
Ej stoka smo mi.
 
I prosle god. su prvo krenuli sa 42-43 din. da bi govn.a viktorijanska izasla sa 36 a za konacnu dali jos 4 din. i svi zadovoljni jer su kao mogli da vise ne daju ni to, a oni vukli za Bosnu na samo 3 koraka po 53 din.
Ista pesma i ove god. s tim da ce konacna biti kako trenutno stoje stvari oko 35! Pun mije k... lajanja sa njihove strane kako su zalihe velike i jednostavno im ne treba suncokret!
Karace nas jos mnogo godina a mi se pravimo blesavi da ne vidimo!

5000 post!!!
 
Nazad
Vrh