Cena Soje rod 2014.g.

Te cijene u RS nema.Da ima misliš da bi im tvoje količine soje bile dovoljne,jbt pa ti sam zasitio tržište u BiH.
 
Ma prodo nekom ko odma ekstrudira pa prodaje dalje stočarima pogače . Ovde niti se može postiči takva cijena niti ko uzima pogače ili griz , nego su se stočari preračunali davno i uzimaju samo sačmu , tako da... "trla baba lan ..."
 
прњавор имаш пп и пише ти коме да продаш по тој цени,а да не оде у екструдер.
а за остале екструдирао је или не ја добих новац и фину зараду а ви пишите овде небулозе и кукајте како вам је мала цена,шта вам могу.
купусинац поздрави жену >:d
 
355 evra za tonu baš i nije neka cena, to je jedva 42 dinara, Gebi otkupljuje za 46 a farm komerc za 48....
 
Putko nije ti ovo tema "zelje, cestitke i pozdravi", ovo je tema o ceni soje.
Ta cena nije nista spektakularno, ja sam pustio pre neki dan po 45 + pdv, sto dodje oko 0.37 + pdv.
 
putko je probni balon da nas zbuni. treba ga ignorisati. o toj ceni kojoj se on raduje ni oni neobavesteni nemisle.
 
Лауфер ја сам написао где сам продао по тој цени,и тамо се не може добити већа цена сигурно...Ја нити се радујем нити ми из џепа ни у џеп али на тој цени имам зараду и то је ок....А те цене које ти пишеш о свим културама,као баба ванга,за две недеље ће бити оволико ,за два дана оволико окачи мачку о реп..буди ми поздрављен:ppozdrav:
 
Polako stizu praznici,neradni dani u januaru,berza slabije posluje tokom januara,tako da se neko intezivnije trgovanje moze ocekivati pocetkom februara a sa njim i skok cene daljnji,slicno je bilo i lane,tokom februara je dostigla cenu od 58 dinara,i sve do jula se nije mnogo pomakla...
 
Sto volim kad kod nas cena soje stagnira ili cak malo pada da nas plase a u SAD-u cena GMO raste! Pa kad krene jos malo po par dinara na gore us...cemo se od straha!

9.12.%20CENE%20ZITARICA.jpg


Raca Lokve 42 din.
 
Poslednja izmena:
Juce sam cuo jednu nezvanicnu informaciju od jednog drugara da je on navodno cuo da ce konacna cena soje biti 42 din. Mislim daj Boze, ali ne verujem da je i to moguce.
 
Nazad
Vrh