Cena semenskog kukuruza

Mene ce ova cetvrta grupa kostati 6700 din sa Ponchom, tako da nisam prosao bas ekstra jeftino, ali sad sta je,tu je!
 
@
ZP 427 cu probati. Kako Kum ima da mi se obraduje kada bude sejao 4 hibrida na istoj parceli...:haha:
 
nema nista novo da kazu,počeće sa visokim temperaturama a završiće sa aquamaxom,stari dobri marketing..
Tacno tako i kod nas su govorili prosle nedelje i jos ce da kazu prema satelitskim snimcima vasa opstina ili vas reon je bio najtopliji(dobro nisu rekli da se bas iznad vas otvorila ozonska rupa)
 
Lično mislim da ovkvo leto niko od nas neće doživeti.Kod mene 30 dana preko 35c.Pa ja se nesećam da je ikada bilo i blizu ovakvo leto.Bilo je suša ,ali dođe kiša kad tad .
 
Cujem da je pioneer 30% poskupio!
Jel to moguce?

Jel ima neko da okaci aktuelne cene pionira, dekalba i kws
 
Poslednja izmena:
koliko ja pratim pre setve svi krenu sa jačim cenama semena a kako setva počinje prodavci polako spuštaju cene,tako da ja sa kupovinom semena uopšte neću da žurim.
 
Pionir F38 sa Ponchom 0,5 6363,00, Pionir F73 sa Ponchom 0,5 6103,00. Decalb još nije izašao sa cenom.
 
Jel netko od vas mozda koristio [FONT=arial, sans-serif]EkoBooster? Da sjeme kuruza prije sjetve pomiješa sa tim ekoboosterom 1%?
Gledao sam ovaj prilog pa me zanima:
[/FONT]http://www.youtube.com/watch?v=1Ry_j545OiI
 
Nazad
Vrh