Cena semenskog kukuruza

Opet neki prevaranti belosvetski(nemacki)koji oce od Srpskog seljaka novce da izmuzu.Priznajem samo 3-4 svetske semenske kuce(Pionir,Singenta,DKC) i naravno nase koje su u njihovom rangu najblize.
 
Gospodo da li se nako sratao sa semenskom kucom Raivfaizen agro?Malo pre mi je otac doneo katakog semena.Imaju kukuruz,psenicu,suncokret,uljanu tikvu?Nema cene u katalogu a i otac nije pitao.

cena je 35 eura +pdv / 25.000 semena -rabat u zavisnosti od kolicine koliko se kupi

ja cu posejati dosta od ove semenske kuce jer ko god je imao prosle godine zadovoljan je
 
Nas su ponudili neku saradnju.Seme,djubre...Inace su izuzetno ozbiljna firma i u stvari oni su vlasnici Raivhaizen banke.Intaresovalo me je da li je neko jos radio sa njima posto oni i de prave neku reklamu.
 
pioneer 4. grupa 4980 din +PDV, uz 10% rabata za uplate do 31.1. posle toga, rabat se smanjije 1% mesecno

lg 34.75 3800+pdv
lg 35.35 4160 + PDV
Dkc 5276 138 eura
Dkc 5717 (sa Ponchom) 165 eura

Cene su za placanje u oktobru! Kako vam se ovo cini??
 
meni se cini da ce biti zesce dranje ovog proleca, ako je prosle godine kod nas bio DKC 5276 81e sve preko 100e je cista otimacina...cena merkantilnog kukuruza je slicna prosloj godini i euro nije drasticno menjao kurs...ja bi savetovao da se saceka sa kupovinom sem.kukuruza, bice to malo drugacije u martu...
 
Pa zato sam i pitao.Znam da bi trebalo biti 80.000zrna pa po toj ceni i dosta dugom čekanju i nije loše.
 
Ovo za Dekalb ti nije loša cena, s tim da je na odloženo plaćanje. Inače ta ti je cena (138€ - 80000 zrna netretirano) za keš, i svugde treba da je ista, jer je to uslov distributera semena.
U ponedeljak pazarili seme Pioneer-a, skupilo se par nas i uzeli veću količinu, 4 grupa (najskuplja) po ceni 4034,00 din po sj.(netretirano), u Novom Sadu (neznam dali smem da napišem gde, da nebude reklama), uglavno većina će znati gde.
 
Pa slobodno piši jer je ovo tema o cenama ,a one su različite od prodavca do prodavca.Nama je cilj da se sazna i kupi gde je naj jeftinije.
 
Gde su cene?
Ako misliš na one tvoje navedene ne znam jer sa LG nemam neka iskustva u radu.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh