Cena psenice rod 2013.g.

Pzarevac, 21din max,ja moju prodao pre nove god po toj ceni. Posle nove god bio je blagi pad,sada se ponovo vratila na 21. Inace sva psenica ix nasih krajeva ide dole za Rasku
 
U Bečeju cena pšenice je pala na 19 i nešto. Čovek i da se reši da je obračuna i po toj ceni ne može zbog novog zakona koji nije još jasno definisan. Strašno!
 
Ovi dizu cenu hleba sta ce biti sa psenicom ko zna,kod nas MITSIDESPOINT ne otkupljuje do 1 februara verovatno ce cena dole.
 
Neko čita i ove forume i naravno donosi zaključke, a samim tim i cenu. A vi dragi moji priatelji nastavite samo tako...
onda se svačemu nadajte.Kada budete izlazili na sledeće izbore gladajte da budete SRBENDE i ništa pametnije od toga...
Možda posle izbora bude bolje..........................................................................................................................
 
Neću da politiziram. Ovo što se dešava sa cenama poljoprivrednih proizvoda i svega ostalog, sigurno negativno utiče na vladajuću stranu. Smatram da je ovo samo uvertira u odnosu na ono što nas posle izbora čeka. Vučić hvata tajkune DS-a, i na tome dobija pozitivne poene a njegovi tajkuni, haraju Srbijom. Ako vladajuća stranka dobije veliku većinu, evo nama demokratije koja će nas, običan narod, koštati ... Narode pamet u glavu ! Kada je u pitanju cena pšenice, suncokreta, kukuruza... država neće da se meša, neće da sačuva seljaka od propadanja. Ovo je sramota šta nam se dešava.

- - - - - - - - - -

Šta bi sa cenom pšenice? Dali je dovoljno pojeftinilo da bi mogao da počne obračun sa lagera?
 
Poslednja izmena:
Sta ima da bude danas isao da dignem brasna i reko da pitam za cenu kad mi je ovaj na vagi rekao umalo nisam pao 19,44 sa PDV. inace u pitanju je MITSIDESPOINT u Sr.Mitrovici.
 
Nazad
Vrh