Cena psenice rod 2013.g.

ups to nisam napisao.....sa lagera iz silosa, sa pdv naravno....kod nas ni ne drzi niko kod kuce, skladista i ostalo, a ima ljudi koji imaju tu mogucnost (finansije) mislim, ali mi nije jasno zasto to ne urade ::lose::
 
Čudi me da ista kompanija MK u Kanjiži 21,6 sa lagera (dali su skidali čuvanje u % ?) , u Aradac danas MK 20.50 bez odbitka za čuanje . cena je sa lagera uračunat pdv
 
Poslednja izmena:
I da ih ima više opet ide u njihovu korist. Dogovore se medjusobno i drže cenu pa opet ništa, tako ti je kod nas. Imam kući još dva vagona i nemogu da izvučem više od 19 dinara preko računa a keš na ruke plaćaju 17.
 
Ja danas prodao po 19,5 din sa pdv-om. Novac posle 15 januara. Tu su naravno i odbici za primese, kontrolu kvaliteta, trosak ulaza i trosak fumigacije. Ostalo je nesto tj podelismo :)
 
Kakve stručnjake istrpesmo, a kakve dočekasmo... čudo jedno.Dadoše fotelje i funkcije... kome? Njivu, svinju i kravu nisu uživo ni videli, ali vole bela leba.E moji drugari u crno nas zaviše. A mi ćutimo... izgleda da još toga ima negde u slamarici.Dobro je dok ima.
Šta mislite kada bi svaki kinez mogao da pojede makar po jednu krišku leba, koliko tog žita treba za godinu..mlogo.A naši stručnjaci
menadžeri i ko sve, nemaju pojma. Stalno im neko lupa packe i udara ćuške...

- - - - - - - - - -

Kakve stručnjake istrpesmo, a kakve dočekasmo... čudo jedno.Dadoše fotelje i funkcije... kome? Njivu, svinju i kravu nisu uživo ni videli, ali vole bela leba.E moji drugari u crno nas zaviše. A mi ćutimo... izgleda da još toga ima negde u slamarici.Dobro je dok ima.
Šta mislite kada bi svaki kinez mogao da pojede makar po jednu krišku leba, koliko tog žita treba za godinu..mlogo.A naši stručnjaci
menadžeri i ko sve, nemaju pojma. Stalno im neko lupa packe i udara ćuške...
 
Nazad
Vrh