Cena psenice 2017. godine

Tako je, ja vidim da mi odvojili simonidu, fale je u picku materinu, ja pitam pa dobro, sta ja imam od toga, oces platiti vise... A ne, kao, to mi onako merimo, svima ista cena :)
 
Mene isplacena konacna cena od 17 din jbm ti ja reko vidim ima talasanja cene kontao bice tu oko 18din ono kur...Neka mislim da cu najsesen posejati samo 1-2kj za ne daj Boze da se ima za svoje potrebe,a oni neka se jebu svi odreda.
 
To na 16 i 17 je mnogo jadno vaćarenje. Agrođole je juče izbacio tablu sa strelicom 18dinara na glavnom putu. To nikad nije radio, što znači da mu treba roba. Ako ima vajde onaj koji kupuje na 18, pa koliko bi oni da zarade? Čekao sam u red na istovar sa kamiondžijom koji dovozi svakodnevno seljacima iz okoline Zaječara. I tamo je vaćarenje pa su platili čoveku da vozi na bolje uslove.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni sad iz mk komerca legla uplata, kad preracunam konacna je 17 dinara kod njih, vise zrna od mene nece dobiti banda lopovska .

zvao ih 17 konacna
Raca isto 17 konacna


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ove godine izgleda .ebe lud zbunjenog sa cenom pšenice,nikako da se okonča ta priča oko cene...
 
Meni sad iz mk komerca legla uplata, kad preracunam konacna je 17 dinara kod njih, vise zrna od mene nece dobiti banda lopovska .

zvao ih 17 konacna
Raca isto 17 konacna


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Kod nas imaju dogovor pederi MK, Raca i lokalna zadruga se dogovorili da ne daju vise od 17 dinara a svuda u okolini je 18
 
Nazad
Vrh