Cena pšenice rod 2020

ja prodao 24din,bilo u lokalnoj zadruzi na lageru(jos odbitak lager usluge) nisu hteli vise,na berzi 23.5 +pdv,al nedaju vise.nisam imao zivaca da se natezem.kao gde ta cena ima,kao to samo pitaju,,nije realizacija...normalno poskidali necistocu,hektolitar...kad nije kod kuce,moze im se.kao dobio si vise nego da si prodao u sezoni po 18
 
ja prodao 24din,bilo u lokalnoj zadruzi na lageru(jos odbitak lager usluge) nisu hteli vise,na berzi 23.5 +pdv,al nedaju vise.nisam imao zivaca da se natezem.kao gde ta cena ima,kao to samo pitaju,,nije realizacija...normalno poskidali necistocu,hektolitar...kad nije kod kuce,moze im se.kao dobio si vise nego da si prodao u sezoni po 18
Pa treba da budeš zadovoljan. Verovatno si dobio 22,5?
 
ja prodao 24din,bilo u lokalnoj zadruzi na lageru(jos odbitak lager usluge) nisu hteli vise,na berzi 23.5 +pdv,al nedaju vise.nisam imao zivaca da se natezem.kao gde ta cena ima,kao to samo pitaju,,nije realizacija...normalno poskidali necistocu,hektolitar...kad nije kod kuce,moze im se.kao dobio si vise nego da si prodao u sezoni po 18
kod nas skidaju necistocu,hektolitar,ulaz 0,5% i lageri i funmigaciju...valjda nisam zaboravio neku stavku
 
Još uvek Vrebalov agrar 22,70din/kg sa pdv-om, sa lagera, minus lager 0,8% od septembra.
 
Poslednja izmena:
Ja sam prodao prosle nedelje po 23,10.Hteo sam da uzvucem posto sam dobijao 25 ali gospoda iz Zitosrema mi napakovsli preko 10% izlaz i morao njima,nije mi se isplatilo
 
Nazad
Vrh