Cena malih prasića na tržištu

IZ koje firme si uzeo?ostavi mi ako hoces broj od firme u pp

Jel si uzeo preko Drazena iz Gebi?
Jer je mozda Miklos iz Pacira?
nisam uzeo od njih, pitao si me par puta odakle i sa koje farme i par puta sam ti vrdao sa odgovorom nemogu da ti odam poziciju a nemogu da izmisljam izgovore.prijatelj uzima od tog coveka stalno svakog prvog u mesecu 120 prasadi svakog petnajstog u mesecu ja uzimam 50 prasadi cena se dogovara dva dana unapred a mesec dana pre toga das kaparu da ces uzeti.
 
I ja imam neke kilave...prosla tura sa tri mjeseca svi oko 30 kila a ovi sa dva i po mjeseca devetnest,dvadeset kila....nekako slabo jedu a imam musteriju da ih kupi...drzat cu ih do kraja ove sedmice pa moram prodavat..obeco sam pa koliki budu
 
Ovde 250 din. slaba potraznja,svoje sam prodao zaklane i ociscenje ljudima koje poznajem i koje uzimaju svake godine od mene,jos im donosim na kucnu adresu po stanovima kao brza posta.Ima i neki koji daju 1000 din za to sto sam ocistio i doneo do kuce, ali to su retki.A ovako na pijaci slabo ide.
 
Pošto idu prasici odbijeni od sise? Meni nudi jedan priatelj po 3000 komad, treba za 5-6 dana da ih odbije...
 
Nazad
Vrh