Cena malih prasića na tržištu

Stiglo još jedno leglo 23_28 kg kod gazda Pere će u petak verovatno

Послато са PSP3507DUO уз помоћ Тапатока
 
Zna li neko cenu sa jagodinske pijace od jutros,,,ja trenutno prodajem po 220,a nesto ce ostati za tov,taman bi trebalo da stignu krajem decembra....
 
Ja sam pricao sa Nemackim farmerom imam ponudu za 320din na kucnu adresu +pdv placam,uradjeni cirkovirus i mikroplazma.

Ako da Bog i izguramo lepo ove ture jake valjda cu da saradjujem sa njima treba krajem novembra da idem gore za Nemacku pa cemo videti.
 
koja je trenutna cena prasadi Subotica i okolina tezina oko 25 kila i da li je neko uzimao iz tog kraja sa mini farmi da je kod prasadi sve odradjeno
bio mi juce terenski predstavnik za srem iz fsh GEBI nudio mi saradnju odnosno prasad 25 kila ustrojena vakcinisana od pneumnije i cirkon virusa sa urednim papirima 250 dinara kila minimalna kolicina 50 komada,prasad su iz Sivca tamo je osnovano udruzenje za proizvodnju prasadi u saradnji sa Gebijem ako sam dobro razumeo
 
koja je trenutna cena prasadi Subotica i okolina tezina oko 25 kila i da li je neko uzimao iz tog kraja sa mini farmi da je kod prasadi sve odradjeno
bio mi juce terenski predstavnik za srem iz fsh GEBI nudio mi saradnju odnosno prasad 25 kila ustrojena vakcinisana od pneumnije i cirkon virusa sa urednim papirima 250 dinara kila minimalna kolicina 50 komada,prasad su iz Sivca tamo je osnovano udruzenje za proizvodnju prasadi u saradnji sa Gebijem ako sam dobro razumeo
Jel Mandić iz Gebija

Послато са PSP3507DUO уз помоћ Тапатока
 
Ja sam uzeo preko njih bas iz Sivca, covek se zove JOVO ABADZIC.
Mene je zvao Drazen i uzeo iz SIvca,ali nisam uzeo njihovu hranu bili su kod mene xx puta da im uzimam hranu i nisam hteo, ne moze se jedan GEBI uporediti sa jednim nemcem SANO, NIKADA!!!

- - - - - - - - - -

Jel Mandić iz Gebija

Послато са PSP3507DUO уз помоћ Тапатока
SIgurno je Mandic Drazen 100%
 
Ja sam pricao sa Nemackim farmerom imam ponudu za 320din na kucnu adresu +pdv placam,uradjeni cirkovirus i mikroplazma.

Ako da Bog i izguramo lepo ove ture jake valjda cu da saradjujem sa njima treba krajem novembra da idem gore za Nemacku pa cemo videti.
jaka i cena za ove nase uslove i cene tovljenika ipak ces ti ovde prodati to prase odnosno tovljenika plus dalek put izmorice prasad bar ja takomislim da je iz Madjarske blize je

- - - - - - - - - -

Ja sam uzeo preko njih bas iz Sivca, covek se zove JOVO ABADZIC.

- - - - - - - - - -


SIgurno je Mandic Drazen 100%
kako su se pokazala prasad jel bilo problema kako napreduju
 
DA ti kazem pravo, posto nisam mogao nigde da nadjem prasad krajem jula, zvao sam sve zive koje znam od Jove iz Sivca sa prosekom 21kg/kom i usli su u farmu 31.07 takodje isti dan 31.07 i 1.08 usli suod Mirka iz Kljajiceva sa prosekom 26kg/kom,ovi iz Kljajiceva idu jako lepo mada nisu ni ovi iz sivca nesto losi ali ima razlike izmedju ove iz Sivca i ove iz Kljajiceva u korist ove iz Kljajiceva jako mi se svidja roba ima neki sada koji imaju i 90-100kg.
Ovi iz Sivca su prvi krenuli sa prolivom.Istu hranu dobijaju i jedni i drugi i istu terapiju.

- - - - - - - - - -

jaka i cena za ove nase uslove i cene tovljenika ipak ces ti ovde prodati to prase odnosno tovljenika plus dalek put izmorice prasad bar ja takomislim da je iz Madjarske blize je

Brate,svi su isti nema talasa izmedju njih oko tezine uradjene sve vakcine, za te pare su OK.
 
Ti iz Sivca su sa svih strana po par komada iz više domaćinstava.Mandić ih forsira i danas smo se čuli.

Послато са PSP3507DUO уз помоћ Тапатока
 
ZNam sve,preko telelfona kad smo se culi rekli su da imaju 26kg prosek jer meni je ta kilaza dobra kad sam otisao tamo svi mrsavi celoukupoan prosek bio je 21 kg to mi se nije doopalo uopste ali ajde da se ne vracam kuci praznim kamionom i gubim 300E samo za prevoz pa sam ih uzeo inace ne bih.
A oni kroz prasad forsirajju i njihovu hranu koja po meni nije nesto.
 
To urade da bi se mi seljaci uplasili i odmah prodali svu robu,tako i sa cenom tovljenika malo je pala ali oni i dalje pokusavaju jos vise da je ruse pa posle ce opet da ide gore jer nema robe jedino iz uvoza imaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
270 dinara 24 kile kupljeni okolina Subotice prasad za tov vakcinisana od pneumonije i cirkon virusa, ustrojeni repovi iseceni, uredni papiri
 
IZ koje firme si uzeo?ostavi mi ako hoces broj od firme u pp

Jel si uzeo preko Drazena iz Gebi?
Jer je mozda Miklos iz Pacira?
 
Nazad
Vrh