Cena malih prasića na tržištu

Da al matijevic kupuje za klanje sad prasad ne za tov.Za tov uvozi prasad iz nemacke i skuplje placa nemacke prasice nego ove nase


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da al matijevic kupuje za klanje sad prasad ne za tov.Za tov uvozi prasad iz nemacke i skuplje placa nemacke prasice nego ove nase


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jeste uvozi samo ako mu se isplati,razumem da vi veliki tovljači unosite paniku da bi oborili ceniu prasića.Šta mene kao proizvođača briga šta će on sa prasićima bitno je da dobro plati i na vreme, hoće li klati ili toviti to je stvar kupca ,mene kao proizvođača interesuje samo cena.
 
Slusaj,ja ne mogu ti srusiti cenu a ni necu,nego ti kazem kako stoji situacija ,sad im trebaju prasice za NG,bozic i slave a posle je sve mrtvo do tamo aprila-maj mesec.A sto se tice Matijevica sad je uvezao 13.000kom iz nemacke


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Danas vijao po selu jednom poznaniku sa posla prasence od 25kg. Jedva sam našao. Platio po 250din
Inače slabo ko ima u toj kilaži prasad. Sve je ili ispod 20 ili preko 30
 
код мене тренутно 250. нема прасића за лек да тражиш.

послато са quantum_400_lite уз помоћ тапатока
 
Gde ima najbolja ponuda prasica na 50-100kom, ili na vasare gde ima i koja je cena?Unapred hvala:osmeh:
 
Jutros u Jagodini se najviše tražili prasići oko 20kg, max 25. Cena je bila 240-250.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Skupi su to,a to su prasad za klanje i ide na par komada pa zato je ta cena sigurno.
Sacekacemo sledece nedelje kad ce da se smiri situacija :)
 
Ja pitao ovako,NIKAD sa vassara nisam uzeo robu!Vasarska roba je skupa po meni 240din za kg a imam kod jednog po 180din covek ima 90krmaca a i bavi se otkupom prasicima.Uglavnom idem ka tome da zatvorim krug sa jedno 150-200krmaca:osmeh:
 
Nazad
Vrh