Cena malih prasića na tržištu

Od juče samo zovu traže prasad 200 din niko se ne buni jel u okolini negde skuplje(Temerin.Gospođinci Žabalj)
 
Prasici za dalji tov prskani protiv mikroplazme(pneumonije),strojeni,vakcinisani 215din sa pdv-om,svi prasici su sa farme


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam ubacio jos,imam jos jednu turu tovljenika da prodam ove nedelje,pa posle ide ciscenje,dezinfekcija objekta,krecenje itd. 30dana objekat da se odmori i nako toga ubacimo novu turu naravno ako je ulaz ispod 200din/kg.Ovi dana zvao neke farme tamo gore kod Subotice da vidim kako stoju sa robom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam danas prodo dvoje po 3.5 nasih marak sto je oko 1.8 evri a imam u ovoj turi jos 6 za prodat.Tezine su oko 23 kile u prosjeku...nisam ih nesto forsirao,mislio da budu te kilaze za Bozic al ce prerasti pa moram prodavati iako je trenutno niska cijena
 
Kod Matijevića juče 23 kom prosek 24 kg 194 din pare za 3-5 dana

- - - - - - - - - -

za sv Nikolu poručeno 8 kom već mesec dana,biće još 20tak za prodaju

- - - - - - - - - -

Kod kuće ovih dana otišlo 11 kom po 200
 
nema prasica a placaju 180din ,vidi malo sutra :)

imam sledeci vikend da prodam turu bice oko 25kg ,nadam se bar 200-220din
 
Kod nas prase od 20 do 25kg nema ni za lek a ta se roba najvise trazi inace sitnija roba se cisti na pijacama i placalo se 220-230.Inace Roba preko 25-30kg se placala cak i 200 jer ponude je jako slaba a trazi se.Videcemo polako cena rasti.
 
Nazad
Vrh