Cena malih prasića na tržištu

Jutros stric prodao jedno leglo , prosek 17kg po 185din.
 
Ja prodajem sad za bozic ove manje do 25kg po 200din.a od 25 do 30 po 180 i ide prodaja svaki dan neko kupi ili kaparise.Sutra mi dolazi kupac iz Bajine Baste pa cemo da vidimo sta on nudi.
 
Otislo 60kom po 170din prosek 22kg... Prosle godine u ovo doba 295din..... Ostalo mi jos 20 kom cekam pred bozic cu ih na pijacu imaju oko 15kg
 
Bačko Dobro Polje 180 na više komada ili leglo a Rumenka na komad pa i u BDP je na komad 200 ne obarajte cenu ovi iz grada svi traže 20kg po 180din pom to su u BDP malo morgen što bi rekao počivši predsednik.
 
Ovde cena slicna, ali slaba potraznja i dodatno snezni nanosi na putevima otezavaju i odlazu utovar. Ma cekao bih ja jos sa ovim mojim, koji tesko da i 24-5 kg. Imaju prosek, ali me brine sv. Sava i Jovan sto su posni.
 
Кланица Ђурђевић у суботу 02.01.2016 по први пут за десет година од кад ради послала своје људе на терен да траже прасице (буквално од куће до куће).Цена од 180 до 190 дин/кг.Мени јавио пријатељ а ја мислио новогодишња шала кад оно за пола сата ауто кланице на ћуприју али нисмо трговали чекам св.Јована.Иначе цена и код осталих купаца од 180-200 дин/кг.
 
Кланица Ђурђевић у суботу 02.01.2016 по први пут за десет година од кад ради послала своје људе на терен да траже прасице (буквално од куће до куће).Цена од 180 до 190 дин/кг.Мени јавио пријатељ а ја мислио новогодишња шала кад оно за пола сата ауто кланице на ћуприју али нисмо трговали чекам св.Јована.Иначе цена и код осталих купаца од 180-200 дин/кг.

Sveti Jovan i Sveti Sava ove godine su posni.
 
Кад сам био код другара на слави, деда му је тамо купио једно прасе за 180 дин. Одатле знам за ту цену. Не обарам ја цену, волео бих да им је цена 300, јер их и сам продајем.
 
Bolje je popovima. Svi pevaju - oni pevaju, svi plaču - oni pevaju.
:osmeh:

Danas pazario jedno 26kg, 180din po kg, veći idu po 160 a ima i onih koji traže 200 za prasad do 25
 
Kupio danas za Bozic 29 kg celih 150 din po kg. Imam svojih 23 kom koja treba uskoro da odlucujem pa se jezim na cenu koja li ce biti.
 
juce uzeo 27kg po 200... trzisna je malo niza za ovu kategoriju... ali uticalo je 30cm snega i 30m od garaze do kapije,a ovo mi bilo u komsiluku....

ne znam sta se desavalo danas na pijaci u sapcu... cujem da je radila...
 
Nazad
Vrh