Cena malih prasića na tržištu

Jagodnina jutros 160-170,ali niko ne pita,jedan prijatelj terao prasad 25-27kg kaze da me neko pitao trecu sredu za redom,a dao bih kaze i na 160
 
cena je katastrofalna,a najgore je to sto nema kupaca pa cas predju kilazu i sta posle sa njima na ovu susnu godinu.ja sam moje isprodavao kuci na 170,ostalo mi jos 2 valjda ce se prodati i oni
 
ovde bilo 200-220 zbog gradske slave, ali verujem u dalji pad, a na jesen masovni pokolj krmaca bar ovih hobi svinjara sto sve koncentrate kupuju.
za tovljenike ne smem ni da pomisljam koju ce cenu da odrezu i koji izgovor ce smisliti,mozda ce reci jeftini prasici bili :zli:
 
jutros prodao 20 kom prosek 26 kg po 190 a imao sam ponudu po 200 ali ovaj covek po 190 prvi se javio i dogovorio sa njim, pa nisam mogao da pogazim rec i da ga otkazem ili da mu dizem sada cenu kada sam vec rekao po toliko. Ali nema veze ideemo dalje, bice bolje drugi put :)
 
kupovao sam za tov,40 kom 21kg prosek,u glavnom podjednaki,za 180 zato sto sam birao,inace bez biranja u mom kraju idu 170
 
Svoje trenutno držim na restrikciji sa hranom dok malo skoči cena... hajd javljajte kada to bude da pojačam hranu... Mora cena skočiti u ovom mesecu kao i svake godine...
 
Svoje trenutno držim na restrikciji sa hranom dok malo skoči cena... hajd javljajte kada to bude da pojačam hranu... Mora cena skočiti u ovom mesecu kao i svake godine...
Slaba ti vajda od restrikcije hrane, teraj to kako se hrani a cena je danas manja, sutra veca i tako se ide u krug pa kako prodjemo. Drzi kvalitet mesa sve ostalo ce leci samo. Kod mene je trenutno 180 a ja kuci dajem za 200, dokle cu moci tako neznam ali tu nema nikakvog pravila.
 
Oni jedu svakako. Da li to bila jaka ili slaba hrana. Kada izračunaš, dobiješ da si isto potrošio i usput si vreme potrošio a nisi dobio ništa.
 
Potrosio si jos vise, jer lose hrane jedu vise dana a ne daje se puno manje pa da nesto ima koristi. Pun gas sa hranom i sto brze da se izbace iz svinjca.
 
Nazad
Vrh